Serapeptaza

Kýčera

Naty 1-robíš s dcérou pokusy a chceš ju dostať na ARO alebo posadiť na atómový reaktor v Mochovciach? Veď jej u b l i ž u j e š ! Nečítaš, nerozumieš, nemáš a b s o l ú t n e žiadne skúsenosti s liečením. A propos vyskúšala si tú liečbu už na sebe, keď ju poskytuješ D I E Ť A Ť U ? Zatoxikovala si ju poriadne, nakoniec na tom ARE môže aj skončiť a Ty na polícii! Je mi absolútne jedno, čo si o mne budeš myslieť, mne ide o DIEŤA. A mimochodom na BIOREZONANCII sa NEDAJÚ zistiť choroby, mikróby,...,tam sa detoxikuje, liečí sa, ak sa chceš zbaviť alergie, musíš dopredu vedieť akej, podľa toho sa nastavujú frekvencie, ale akú máš alergiu Ti tam nezistia. Pozri si tému diagnostikovanie prístrojom EAV.

RNG

Netreba zabudnut, ze na rozne maskovane infekcie mozu byt antimikrobialne aj rozne lieky len vtedy ucinne, ked ich odmaskujes.A na to su rozne enzymy, najma serrapaptaza, davky 3 x 120 000 IU a NAC( 2 x 600 az 1200mg)

Inac s artritidou sa pasujem aj ja... A ci je to v mladosti alebo na stare kolena, priciny su tie iste, tak isto liecenie.

RNG

Oregsno je proti plesniam a candidam, A to musis brat davku , ktora obsahuje 3 x 200 mg carvacrolu, tj napr 3 x 2 kapsule, entericke, firmy NOW foods.
Na mykoplazmy boreliozu, chlamidie pneumonaie su ucinne extrakt z olivovych listov, v davke 3 x 300 mg oleuropeinum plus 2 x 15 kvapiek z kazdeho, samento, coumanda a banderol.
Na rozne bakterie mas roztok citricidalu. Na urinarne a crevne nakazy mas mikrovlakniny, probiotika berberine a rozne ine. ATD. Ale musis vediet, s cim telo bojuje. V kazdom pripade kazdy musome brat aspon zakladne obreanne, ako jod, selen zinok, vitaminy C E D-3 K-2, mikrovlakniny a probiotika
A mozu to byt aj parazity, ktore su dnes ovela castejsie, ako sa lekari nazdavaju.

Naty_1

RNG Serrapetazu 120 000, Oleorupein, Boswelllia,instaflex, oregano oil berie 3xdenne kvapky a NAC600 berie 2x denne... Diagnózu neviem ani ja poriadne. Lekármi diagnostikovaná je JIA posledné krvné testy sú nie moc dobré CRP 24 a RF 126..
Bola som s ňou na 3 biorezonanciách tam sa reuma ukázala len na 1% u všetkých troch... Má však rôzne plesne mikroorganizmy, baktérie, hlavne žalúdok pľúca pečeň ...

RNG

Naty, neviem co berie a v akych davkach , ani neviem, aku nakazu vlastne ma.
Na boreliozu, mykoplazmy a chlamidie, tiez na rozne L-formy su ucinne extrakt z olivovych listov, davka 3 x 300 mg oleuropeinu, ties kvapky samento, coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho.
Ked zacnes brat silny prostriedok a zabije ti odrazu privela mikr0bov, task mozes mat z ich obsahu jemne priotravene telo z uhynovej/Herxheimerovej reakcie. Prero je dobre vzdy zacat s mensimi davkami a postupne ich zvysovat [popdla tolerancie tela an na plne.

Naty_1

Doktor z hor... Dcéra ma diagnostikovanú JIA... Methotrexát brala necelé Dva roky prednison 1 rok... Postupne sa vysadzoval... Methotrexát som áno svojvoľne vysadila kvôli tomu že dcéra z neho zvracala. Najprv rok a pól ho brala injekčne potom pol roka tablety... Reumatologovi pri poslednej kontrole som povedala že som ho vysadila povedal že dobre že ked z neho zvracala že OK. Navrhol jej biolečbu, momentálne sme v procese schvaľovania poisťovňou. Niesom však s touto liečbou stotožnená, kedže sme boli lekárom upozornení že hla. Vedľajší účinok je oslabenie imunitného systému... Teraz necelé tri týždne berie dcéra viacero alt. Liekov.. Serrapetazu, cordyceps, Boswelllia,oregano oil, Oleorupein,instaflex, NAC, instaflex, tiež kvapky uňa de gato- samento.. Po týždni sa jej veľmi polepšilo čo som bola veľmi prekvapená...avšak moja radosť netrvala dlho. 3dni boli katasrofa nemohla sa postaviť z postele, bolelo ju komplet všetko svaly kĺby.. Ruky krk chrbát atď.... Teraz sa to znova zlepšuje... RNG je toto normálny priebeh??? Ďakujem za odpoveď

Kýčera

Aj u nás sa podáva len pár mesiacov, postupne sa dávky zvyšujú, postupne znižujú. Nesmie sa brať dlhodobo/okrem rakoviny,ale ako dlho, neviem/, nechápem toho lekára a ešte k tomu, veď je to dieťa. Potvrdzujem, je to p o r i a d n e svinstvo.

doktor z hor

Prednison v USA (špičkový lekári ) podávaju maximálne 3-4 mesiace.Ak človeku nepomože z choroby von, potom je to už len na udržiavanie akeho -takeho stavu,lebo iný liek nenasli ako pomoc.Lekári si totiž niesu istý,či to vobec z dlhodobejšieho hladiska niečo aj lieči.Má totiž nenormálne velke nežiaduce učinky,ženy ničí najviac a navyse pri dlhodobom užívani sposobuje dalsie ochorenie-chorobu nadobličiek Cushingov syndrom,umelo vyvoláva cukrovku 2 typu..atd.čiže sa pacientovi k zakladnej chorobe pridružia vdaka tomuto lieku dalsie ochorenia len z toho že ho berie ,aj ked v niektorých príapdoch je nutný.
Velmi dobru skusenosť mám s Cordycepsom-ako "detox od liekov" ale to by tie lieky musela vysadiť.Telo sa do 3 dní očistí ( pri 6tbl.denne) Pacient to sám cíti ako "znovuzrodenie".
Neodporučam to vysadenie liekov nakolko nepoznám skutočnu dg.a lieky ktore berie vasa dcera ,len spomínam učinky.

Kýčera

Noelani, som len začiatočník na počítači, na fóre nová, kým nájdem písmenka, to trvá...Myslela som na Teba, v mnohom si pravdu mala aj s Lienočkou 33, ale s tou teplotou nie. Článok som si prečítala, dobrá kravina, netreba veriť všetkému, papier toho znesie. Ja by som Ti mohla poslať x článkov, kt. notifikoval lekár a tiež píše voloviny. A teraz Ťa pobavím, niekedy aj normálna telesná teplota/napr.36/je horúčkou. Na svete totiž žijú ľudia aj so zníženou telesnou teplotou/napr.34,8/.