Serapeptaza

Kýčera

Naty 1, ďakujem, toľko anglicky rozumiem, viem o čo sa jedná. Dievča máš dosť starostí s dcérou, šetri energiu, ignoruj N! A dávaj na ňu pozor, ak by mala dlhšie zvýšené teploty, hoci len 37,1 signalizovalo by to aj iné ochorenie, pri ktorom sú takéto migrujúce bolesti celého tela.

Kýčera

Nikde som nenašla zloženie tohto preparátu a nechce sa mi veriť, že je to 100% enzým. Musí obsahovať aj nejaké pomocné látky-myslím si. Okrem adrenalínu, ak nezvládam astmatické záchvaty, neberiem nič-polyvalentná alergia. Nakoľko som hypersenzitívna, o.i. aj na prírodné doplnky, potrebujem si to aspoň takto skontrolovať.

Naty_1

Kýčera ďakujem, tiež si myslím že nad 37 je už teplota zvýšená. Noelani poprosim zdržali sa reakcii k mojim komentom, tvoje múdre rady si nechaj pre niekoho iného, ďakujem!!! kýčera pozerám na to zloženie len ja ju mám z USA tak je to po anglicky. Hlavnou látkou je Serratia marcescen (E15) ostatné sú: organic brown rice,fluór, magnetizmu stearate,hypromellose. Neviem či pomohlo

lombardo1981

Seropeptáza je enzým produkovaný jednou enterobaktériou. Pokiaľ užívaš lieky proti zrážaniu krvi, tak sa veľmi neodporúča (vrátane aspirínu), pretože taktiež znižuje zrážanlivosť krvi.

Kýčera

Vie mi niekto, prosím, napísať zloženie serrapetázy? Chcela by som si ju objednať, som alergička. Ďakujem.

Kýčera

Naty 1, nie som síce RNG, ale z vlastnej skúsenosti Ti môžem potvrdiť, že je to normálne-sú to tvz. migrujúce bolesti. U mňa to súviselo s leukopéniou/nízkym počtom bielych krviniek/.

Noelani

Prepáč ale nemáš pravdu lebo ja mam SZS takže viem o čom to tu píšem.

A skade berieš že mi to oni spôsobili? Ja som tú na fóre nikdy nevravela že by mi to niekto bol spôsobil tak pst

Kýčera

Noelani, Naty 1 ani RNG Ti nespôsobili HIV. A s tou teplotou nemáš pravdu: 37-38 zvýšená, od 38-horúčka. Tak kľud, dievča.