Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tlakomer.

Príspevok v téme: Tlakomer.
ambrozia

Prosím o radu. Dnes som kúpila v Lidli tlakomer,ktorý mi doma ani raz neodmeral tlak, stále to vypisovalo nejakú chybu. Tak som ho zobrala, že ho za niečo vymením, ale predavačka ho vyskúšala a jej tlak odmeral. Ale zistila som, že ten tlakomer je len pre štíhle osoby, čo ja nie som a preto mi nemeria tlak. A teraz neviem, čo robiť. Tak sa mi zdá, že môžem do 7. dní tovar vrátiť alebo nie? Lenže predavačka o tom nechce ani počuť. Neviete mi poradiť?

mandolinka

Záruka vrátenia peňazí

Zákazník môže v lehote tridsiatich dní odo dňa zakúpenia výrobku odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu za predpokladu, že predloží originál dokladu o nákupe tovaru a tovar vráti v pôvodnom (neporušenom) stave a obale, vrátane príručiek a ostatného príslušenstva. Zákazník berie na vedomie, že v rámci reklamácie môžu byť jeho osobné údaje postúpené tretím osobám (napr. dodávateľovi, servisnej firme).
www.lidl.sk

neva

V Lídli sa dá vrátiť tovar bez problémov!!
Pozri sa čo máš napísané na bloku. Jednoducho nie si s ním spokojná a hotovo. Ak Ti jedna predavačka robí problém, choď za druhou.

M 25

ja som si raz kupila v Lidli tú športovú podrpdu, no nesadla mi doma, ked som skúšala, asi o dva dni som ju šla vrátiť a všetko bez problémov.. vrátili mi peniaze..

Mimulus

Tovar nemá žiadnu vadu takže... Hmmm Ako napísala betonarka tak Ti ostáva len jediné - Dohoda. A ešte jedna otázka - prečo kupuješ niečo také ako tlakomer v Lidli???

betonarka

myslim ze tovar do 7 dni mozes vratit, iba ak je kupovany cez internet. Inak je to len na ochote a dohode s predavajucim, mozno skusit dohodnut, ze si vyberies iny tovar v tej hodnote...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tlakomer. - Fórum - ZDRAVIE.sk