Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné - povrchové antibiotikum

Príspevok v téme: Akné - povrchové antibiotikum
Čokolom666

Ahojte ,
Moja kožná lekárka mi dala na akné - duac gel , belakrem a ešte niečo teraz neviem názov a na hydratáciu excipial .
Chcem sa však spýtať , pomáha mi to na vyrážky ,ktoré sú už vonku - vysuší ich to atď . Dosť to vysušuje , no hydratujem to .
Ale !
Ako to vlastne má byť ? Pomáha to povrchovo , to áno , ale aj vnútorne ? Pretože sa mi stále tvoria nové , podkožné , hnisavé vyrážky ... Je to tým ,že sa tá ,,špina ,, vyplavuje a čistí sa to , alebo tam treba ešte niečo vnútorne ?
Stravujem sa zdravo , pijem zelený a žihlavový čaj ..
Plus mi lekárka povedala , nech si dám antikoncepciu .
Už som raz mala Cloe , no potom som s tým sekla , ale ešte to skúsim ,keď som nemala s tým žiadny problém a pomohlo to s akné .

qqqq

Ja tiez zapasim s akne, neschvalujem tie lekarske metody ze len to potlacit z vonku, a vlastne pricina neznama. Ale predsa som zasla za koznou predpisala mi duac a sirove trepanie, len si niesom ista ako to mam pouzivat , kedze povedala ze mam prestat pouzivat vsetko ostatne ,a pouzivat iba vodu, lenze teraz neviem ci som to spravne pochopila ze mam si umyt vecer tvar pouzit to sirove trepanie(neviete mi nieco o nom viac povedat, nikde na nete som nenasla info) a potom bodovo ten duac? a to vlastne sa mi stale a stale budu tvorit vyrazky len si to vecer namazem takze mi potom aj zaniknu? a ved to nemozem pouzivat dlhodobo nie?

Čokolom666

Som úplne zdravá , všetko je ok , len to akné robí problémy ... už som z toho unavená . Tú antikoncepciu mi radí ona a predtým mi ju radil aj gynekolog , len tiež viem ,že to nie je výhra ... Len sa strácam v tých názoroch ,lebo poznám baby ,čo to nevedia vynachváliť ,ale aj baby ,čo na to nadávajú .
Ja som pri cloe nemala žiadne problémy - vyčistila sa mi pleť , upravili krámy ( inak ich mám silné , strašne bolestivé , že ledva fungujem ) a tiež som hak mala kvoli cyste , aby sa nevrátili , hrozila mi aj operácia atď .

Ale váham stále , lebo sa mi akné vrátilo , ale gynekolog povedal,že som to skoro vysadila ,že ju mám brať 9 až 12 mesiacov a potom dať slabšiu .
Ale atiaĽ ju nepotebujem kvoli sexu .

arriva

Antikoncepcia, hnus, pridáva ti problémy a len potláča príčinu. Máš vsetky vysetrenia, že si inak zdravá, žiadne skryté zápaly?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - povrchové antibiotikum - Fórum - ZDRAVIE.sk