Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznasam slovensku sedlac

Príspevok v téme: Neznasam slovensku sedlac
soffa

potrebujem len dostat zo seba iste veci;-((nie ze by som bola z toho smutna,som len nastvana to je vsetko.v praci sme asi 70 ludi,3/4 zien,..a viete ako je to pracovat so zenami!!!robili sme skladacku pre sefku,nieco "mile " na ukoncenie roka.skladacka bola "dobrovolna,kazdy mohol prispiet kolko chcel,alebo nemusel.!proste dam,alebo nedam,to je kazdeho jeho vec,ale tie reci,ze tak vela???ALEBO kazdy ma sproste reci,atd ale kazdy prispeje.!!!nemohlo by to ist bez tych reci.naco sa niekto rozculuje ze neda,nakoniec da,aby nebol zly a este ohovara???preco to nepovie priamo!preco su ludia taky falosny,preco si nestoja za svojim nazorom!!!!!!!to nikto nevie povedat pravdu len ja!a potom som najhorsia,neznasam prevracacou KABATOU,neznasam tu slovensku sedlac,ktora si nevie stat za svojim...je to ubohost!!!!a este ma irituje ak niekto donasa,vlieza sefke do zadku,to kde sa v ludoch berie take svinstvo,taka falos,taky hnus????

watcher

určite nevykrikovali po tebe len tak pre nič za nič, ani si nepovedala o aký film sa jednalo a čo si hovorila ty. určite na to mali nejaký dôvod.

Slecna A.

jooj...dnes mi tato tema prisla pod ruku a sadla ako rit na serbel...Zvycajne mam ludi okolo seba pass totalne, ale dnes som sa nechala vytocit. V praci sa mi kolegyne vysmievali, ze som staromodna a vadna, a to len preto, ze som videla jeden stary SK film na temu Vianoc a ony ho nikdy nevideli a ani nepoculi o nom....Automaticky, to co nepoznaju je nimi oznacene za stupidne, hoci jedina stupidnost na tom bola ich neznalost....Este pol hodinu rozoberali, ci som vobec normalna a strasne sa na mne zabavali, vykrikovali po mne hlupe hlasky...Prepacte za moje vylievanie si nervov, ale pridavam sa k tym, co neznasaju typicku slovac, zakomplexovanu, primitivnu, ktora vidi len seba a nie je schopna vnimat nikoho ineho, priznat si neznalost a nebodaj sa poucit z niecoho.....Tak a je mi lepsie :D

Magy

lost - prezumpcia.
ale inak mas pravdu. mna najviac seru ludia, co sa obuvaju do inych kvoli vlastnym komplexom, snoria, lezu do sukromia, vyzvedaju sa...
prave preto, lebo ja taky nie som, u mna je sukromie druheho cloveka posvatne.
to co popisal "hovorisa" nema ani hlavu, ani patu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznasam slovensku sedlac - Fórum - ZDRAVIE.sk