Neznasam slovensku sedlac

Príspevok v téme: Neznasam slovensku sedlac
soffa

potrebujem len dostat zo seba iste veci;-((nie ze by som bola z toho smutna,som len nastvana to je vsetko.v praci sme asi 70 ludi,3/4 zien,..a viete ako je to pracovat so zenami!!!robili sme skladacku pre sefku,nieco "mile " na ukoncenie roka.skladacka bola "dobrovolna,kazdy mohol prispiet kolko chcel,alebo nemusel.!proste dam,alebo nedam,to je kazdeho jeho vec,ale tie reci,ze tak vela???ALEBO kazdy ma sproste reci,atd ale kazdy prispeje.!!!nemohlo by to ist bez tych reci.naco sa niekto rozculuje ze neda,nakoniec da,aby nebol zly a este ohovara???preco to nepovie priamo!preco su ludia taky falosny,preco si nestoja za svojim nazorom!!!!!!!to nikto nevie povedat pravdu len ja!a potom som najhorsia,neznasam prevracacou KABATOU,neznasam tu slovensku sedlac,ktora si nevie stat za svojim...je to ubohost!!!!a este ma irituje ak niekto donasa,vlieza sefke do zadku,to kde sa v ludoch berie take svinstvo,taka falos,taky hnus????

Kostra

Casto pride zahranicny zamestnavatel do SR, otvori pobocku/zavod, vsetko klape, zacne prijimat zamestnancov, aj do veducich pozicii a vtedy to zacne-kto z koho. Odrbem ja sefa, ci on mna? Nepusti ma k lekarovi? drb ho, slohnem si aspon kancelarsky papier..

Kostra

flegma, len smradlave veci na horucej ziarovke by zasmradili v prvom rade nase poschodie, takze to este musim premysliet.
Zavist je veru strasna a podla statistik Slovaci su prvi v poradi v EU v okradani zamestnavatela. Na druhej strane zase zamestnavatelia casto doslova vykoristuju svojich zamestnancov, takze je to mozno nieco ako mala pomsta.

Magy

ja som zo slovenska odisiel uz davno AJ kvoli tomu, o com sa v tejto teme pise.
mozete ma kludne kamenovat, ale slovaci (vacsina, cest vynimkam) su fakt zavistliva a najme neprajnicka sedlac.
a skus byt uspesny!!! ha!
na slovensku sa uspech neodpusta. :P

Kostra

Klucky hej, ale rohozku nam uz slohli, tak som kupila taku, co vyzera ako zo smetiska a super, zatial sa nikto neulakomil...podotykam, ze byvam na normalnom sidlisku, ziadni Romovia, socialne pripady a podobne, mam podozrenie, ze to robi sused pod nami, nuz ale neprichytila som ho este. Mam chut tu ziarovku niecim smradlavym natriet, nech aspon nadava :-D

Kostra

flegma, u nas na poschodi (doma)je sustavne tma, pretoze nejaky mily sused (predpokladam, ze z ineho poschodia) nam vzdy slohne ziarovku...

pomaranc99

poznal som jednu babu, ktora chodila kradnut alkohol do supermarketov a tiez som nikdy nechapal preco to robi. paradox bol v tom, ze na to vobec nebola odkazana, lebo nebola z chudobnej rodiny, ale povedala mi, ze ked ho ukradne tak jej lepsie chuti a ma lepsi pocit. mozno ju bavilo to vzrusenie, ze ju mozu chytit co sa aj nakoniec stalo a odvtedy uz vraj nekradne aj ked o tom nie som presvedceny...