Neznasam slovensku sedlac

Príspevok v téme: Neznasam slovensku sedlac
soffa

potrebujem len dostat zo seba iste veci;-((nie ze by som bola z toho smutna,som len nastvana to je vsetko.v praci sme asi 70 ludi,3/4 zien,..a viete ako je to pracovat so zenami!!!robili sme skladacku pre sefku,nieco "mile " na ukoncenie roka.skladacka bola "dobrovolna,kazdy mohol prispiet kolko chcel,alebo nemusel.!proste dam,alebo nedam,to je kazdeho jeho vec,ale tie reci,ze tak vela???ALEBO kazdy ma sproste reci,atd ale kazdy prispeje.!!!nemohlo by to ist bez tych reci.naco sa niekto rozculuje ze neda,nakoniec da,aby nebol zly a este ohovara???preco to nepovie priamo!preco su ludia taky falosny,preco si nestoja za svojim nazorom!!!!!!!to nikto nevie povedat pravdu len ja!a potom som najhorsia,neznasam prevracacou KABATOU,neznasam tu slovensku sedlac,ktora si nevie stat za svojim...je to ubohost!!!!a este ma irituje ak niekto donasa,vlieza sefke do zadku,to kde sa v ludoch berie take svinstvo,taka falos,taky hnus????

Kostra

U nas v lekarni mi lekarnicka hovorila, ze niekto im slohol reklamny stojan na dojcenske mlieko. No na co uz komu toto moze sluzit? Ved ti ludia kradnu uz len preto, aby kradli, hocico, ale musia kradnut.

lost

no moze max bolo tusim 2,5r. bez prace :)
male brigady medzditym, a to len tak tak, mozno na 95% pokrylo naklady na zivot :D
dost mizerne obdobie a riesenie bolo, ubrat z narokov :)

Mimulus

system no vidíš aj ja som cenný a čo z toho mám - nezamestnanosť :)

lost - ,,ver mi, ludia to vycitia, ze si na urovni, a nie odrbavac..

a uplne sa zacnu inaak spravat..,,

tak toto je super napísané -ak to vycítia začnú Ťa ,, odrbávať,, nie?