Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trochu hlúpa situácia

Príspevok v téme: Trochu hlúpa situácia
Adria123

Dobrý večer ,
Mám za sebou pár vzťahov, ktoré nevyšli . Nikdy som nebola na chvíľkové vzťahy , alebo otvorené či ako ich vačšina nazýva .
Pred týždňom som sa stretla s jedným chalanom . Bolo to fajn ,rozumeli sme si , nakoniec sme sa bozkávali . Potom šiel do školy ( v inom meste ). Zajtra sa máme znova stretnúť . Povedala som mu ,že ak mu ide o užívanie si alebo sex ,tak to chcem vedieť , pretože sa nechcem znova sklamať , no zároveň vie ,že nič neplánujem , čiže aj vzťah s ním nechávam voľne plynúť . Ale mám divný pocit . Akoby to aj tak bral ako len úlet . Nehovorím ,že som už neviem ako zaĽúbená , že na neho myslím a plánujem , to nie , nechcem sa namotať , no myslím ,že keď sa to končilo bozkom ,tak to može byť niečoho začiatok .
Píšeme si na fb , kde však píše statusy ,ako by už chcel spoznať nejakú normálnu babu , dnes písal ,že kto s ním pojde na večeru a už pár krát reagovalo nejaké dievča , s ktorou tam v statusoch flirtovali .
Viem ,že je hlúpe to riešiť , medzi nami nič nie je , ale vadí mi to . Akoby som bola jedna z možností ,že s ktorou mu bude lepšie , tú si možno vyberie .
Normálne sa mi s ním pomaly nechce stretnúť , lebo mám pocit ,že balí viacero báb ...
Je to celé čudné , po bývalých skúsenostiach mám strach si niečo začať a keď ešte aj toto , neviem ...
Aký je váš názor ? ....

alibi

stalo sa mi podobne... mali sme rande a na druhy den pisal ako uz chce najst super babu.. chvilku sme sa stretavali nic z toho nebolo. bola som smutna ale nakoniec som vdaka nemu spoznala svoju zivotnu lasku lebo nas zoznamil. skus s nim este 2-3 rande a potom sa rozhodni. podla mna zeny same citia, ze ako to je. len neklam samu seba.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trochu hlúpa situácia - Fórum - ZDRAVIE.sk