Posmešky - HP

Príspevok v téme: Posmešky - HP
Seve

Ahojte. Mám taký jeden problém,týka sa mojich blbých spolužiakov.Nastúpil som na novú školu a keďže som vždy bol skôr taký chladnejší typ,celkom som nezapadol.Našiel som si dvoch kamarátov,ale zvyšok triedy ma berie za čudáka.To by mi až tak nevadilo,keby sa partia z našej triedy (zopár chalanov a báb) nerozhodla,že im na mne niečo vadí. Začalo sa to tým,že si robili srandu z môjho mena- Severín.Jedna z tej skupinky je fanúšička Harry Pottera a tu sa to celé zvrtlo.Prirovnávajú ma k tomu Snapeovi..vraj meno...a potom si už nachádzali veci,aby ma k nemu mohli prirovnávať:čierne vlasy,orlí nos....normálne som už na HP alergický.Keď idem po chodbe počujem ako na mňa kričia: Odoberám Chrabromilu desať bodov! alebo: Výborne, pán Malfoy!
No je toto normálne? Skúšal som sa nimi rozprávať,ale viete si predstaviť ako to dopadlo.Ja nie som slaboch,ale toto ma už skutočne hnevá a neviem,čo mám robiť...Najradšej by som spálil všetky HP knihy a zničil všetky filmy.. čo im mám ešte povedať?
Prosím,už naozaj neviem,čo robiť.

ndgdf

toto uz co je ze deti su tak posadnute tou hovadinou menom harry potter??? sak to nieje normalne. chod za skolskou psychologickoua povedz jej ze v skole prepukla psychoza ohladom HP a deti su tym posadnute a myslia si ze postavy HP su skutocne. zeby to mala riesit.. :D

Seve

vďaka za všetky rady..no ja by som to aj ignoroval,ale ak ma po tom nesprevádzajú po chodbe výbuchy smiechu,tak vyškľabené ksichty...biť sa veľmi nemôžem,jedine,že by som zmastil dievčatá(a to mi príde blbé). Asi si dám slúchatká do uší...

Agnes999

Hlavne nedavaj najavo ze ti to vadi, lebo to je ako voda na mlyn, bude ich to oto viac bavit. Tvar sa, ze je ti to jedno. A ked si to tak vezmes, tak ti to aj moze byt jedno. Prirovnavaju ta k nejakej postavicke, no a co. stavaju sa horsie veci v zivote. Najlepsie bude, ked si budes aj sam zo seba robit srandu v tomto duchu. Coskoro ich to prejde, uz to nebude tak zabavne. Ale ich bavi ta jedovat a teraz sa im to dari.

lost

niekedy staci povedat taku vetu, ktore je veeeelmi logicka, ale nedava vyznam, a budu si nad tym lamat hlavu znacny cas :)

pointa je hrosia koza, tj, inymi slovami, nikdy nedaj najavo ze urazka dopadla tma kde dopadnut mala / bola mienena :)

ono to ide, ver mi, len mlady clovek ma nevyhodu, ze nezazil dost..

lost

'Moj otec, je tvoj otec, ktory ta opustil, lebo tvoja mama smrdela'

napr.. mozes pouzit rozne verbalne utoky, osobne by som nemal ziadny verbalny limit (idealne nie vulgarny, ot nikdy, treba si zachovat dostojnost a si moralne kryty, ze sa nezhodis)..

alebo "Narozdiel od teba som sa narodil identifikovatelnemu otcovi"

cokolvek, co nehovo priamo ze "x je y" ale nepriamo implikuje ze "x je velmi Y"

napr..

vymysliet mozes hocico.. potom to treba pouzit v ten spravny cas ;)

(kludne aj pred celou triedou, ked ta urazi pred celou triedou, pekne nahlas, pomaly, zretelne, nech to kazdy pochopi), ak ucitelka bude nieco hovorit, povedz jej ze ja som ti to poradil, a ja si s nou uz pokecam a budes OK..

okoloiduciXY

lost - to s tou hrošou kožou je síce pekne povedané ale v praxi to tak nieje. drbať do akéhokoľvek človeka budú vždy keď sa nájde niekto kto sa tomu zasmeje. väčšine sa také správanie napraví až vekom, keď si začnú uvedomovať aké to je úbohé.

Lulita

lost - zaklapla by som im prsty o skrinky...ja som si tiez sikanou presla a nie je to prijemne...akurat vtedy som bola mlada a ustrachana, teraz by som uz nakopala do zadku vsetkych

sponka - preco ta sikanuju?

sponka

a-ne : tam je take male slovicko na zaciatku vety - ak ..

..teraz som si vsimla, ze so sa asi zle vyjadrila.. utocila a odbijala som ich takisto;

lost

takato sikana cloveka sprevadza pocas celeho zivota a nie len v skole..

seriozne, jedina vec co potrebujes, vsetci je HRUSIA KOZA. verte mi, jedine co potrebujete..

berte to logicky, matematicky, drbat do cloveka sikanou co ma hrosiu kozu je ako hadzat hrach o stenu, nikdy to nikoho nebude bavit na dlho, nikdy..

a casom sa kludne da naucit utok alebo spatna facka, tj, slovna, niekto nieco zadrie a clovek na to chladne reaguje, slovne samozrejme.. a urazi spat toho, kto sa snazil urazit..

ale pointa je, krok 1 (potom 2,3,4,5 at), HROSIA KOZA !!!

grow some skin.

an-e

mozno je chyba ze si im vobec hovorila aby to nerobili, ty si sa zase len ponizila, ty ich nemas ziadat, ty ich musis jednoducho razne odbit, ......odkial vies ze som to nikdy nezazila?