Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co s muzskou pasivitou?

Príspevok v téme: Co s muzskou pasivitou?
Inner

Co s chlapom, ktory je malo iniciativny, pasivny, trochu hanblivy? Ako ho nakopnut a dat mu najavo, ze ak si chce priatelku udrzat, mal by davat tolko ako ona? Lebo ona ma pocit, ze on viac berie. Chcela by, aby jej castejsie dal najavo, ze chce s nou travit cas, davat jej aj komplimenty a nespoliehat sa na to, ze sa sama dovtipi. Ak sa mu ona neozve, on jej sice napise, no stretnutie iniciuje napokon ona. On vzdy suhlasi, vzdy je pocas stretnuti uzasny, pozorny, potom jej napise, ako prijemne sa citil. Ona vsak chce pocut, ze ju ma rad, ze sa tesi na dalsie stretko a caka, ze ho konkretne navrhne. Pritom on ma velmi dobre srdce, ma vela priatelov, je spolocensky, vtipny, pohodovy a ma vlastny rozum a nazor. Ako mu teda povedat, ze by mal byt k priatelke pozornejsi aj ked ona vie, ze on je skor pasivny? Da sa to vobec?

Inner

Marek_123. Netlacim na neho, prave naopak. Skor to nechavam vo svojom vnutri a cakam, kedy sa dostane zo svojej ulity. Posledne stretnutia bol ako vymeneny, aj vravel o buducich planoch. Len neviem, ci si cital cely vyvoj mojho vylevu tu v tejto teme. Skor sa to posunulo inde a asi nie prave priaznivym smerom. Ale dakujem za nazor :-). Budem to brat do uvahy.

Magy, to uz zabija nas vztah. Mozno mam smolu v tom, ze chodime spolu len dva mesiace. Po dlhsom case by to bolo mozno o dost silnejsie puto. Asi mu ponuknem pomoc, ale s dorazom na to, ze ak sa veci nezmenia, pojdem vlastnou cestou. Presne toto sa mi stalo vo vztahu predtym...

Magy

Inner - ako som pisal, je to len a len o vzajomnej komunikacii.
toto jeho donekonecna "neviem" moze velmi lahko zabit vas vztah aj buducnost. Ziadna zenska ho nebude chciet, ked sa bude k veciam stavat takto. pripadne skonci s nejakou rebekou.
pokial by ta tak velmi miloval ako pises, rozhodne by vyvinul vacsiu iniciativu.

Marek_123

Inner, ja ti poviem nazor z chlapskej strany. Mozno to bude zniet kruto, ale mne osobne ludia az tak moc nechybaju, zeby som im potreboval volat kazdy den-dva. A to ani rodina, ani priatelia a ani priatelka (kym som ju mal).A podla mna on ma podobnu povahu.Jednoducho su ludia, ktori nie su az tak citovo "obdareni" a dokazu byt dlhsi cas aj bez osoby, ktoru lubia.Na druhej strane, tz mi v tomto prides hyperaktivna a kazdemu jeho spravaniu pridelujes nejake odovodnenie. Nech mu povies cokolvek, tak on sa mozno na nejaky cas zmeni, ale potom sa to vrati do normalu.No cim viac nanho budes tlacit, aby ti svoje city vyjadroval, tym viac ich bude potlacat. A ak to prezenies, tak uz zacne mat pocit, ze k tebe nic neciti, len ty ho do toho nutis. A pritom to tak vobec nie je.

Inner

Ved to, ze druhym by som mozno radila to, co ty mne. Len zalubeny clovek sa velmi chce aj slamky chytat, ako to robim teraz ja. Sam povedal, ze on zo 400€ nevyzije, ak chce deti. Ja by som to rok a pol aj na dialku vydrzala. Ale nemam garanciu, ze si za ten cas nenajdem niekoho ineho, pripadne on inu. PRoblem je ten, ze som KONECNE nasla cloveka, ktory je pre mna velmi hodnotny, obohacujeme sa a mame hlboky vztah. Je ku mne uctivy, starostlivy atd. a nedokazem sa ho vzdat. Naozaj neviem, co robit. Ci spravit to naj pre seba alebo pre neho...

Magy

pokial chce mat teba a rodinu, ON sa musi snazit to riesit, nie ty za neho.
presne ako si napisala, len slova nestacia. ci to, co povedal, mysli naozaj vazne, moze preukazat jedine skutkami.

Inner

Ani necakam, ze sa hned zmeni. Len je to ina situacia byt v pohode, mat pracu, byvanie, priatelku a ine, ked to nemas. Mozno ho ten vztah aj zatazuje. Velmi uprimne mi povedal o svojich pocitoch, nevyhovaral sa. Ale vela krat zaznelo slovo "neviem". Nevie, ako dlho tu bude a ci vobec. Mozno ostane, mozno neostane. Rozposielal zivotopisy do zamestnani a odnikial neprisla odpoved. Len som tu aj ja a mam dojem, ze teraz ani jeden z nas nevie, co robit. Vytiahnem ho asi zajtra vonku a spytam sa ho, ale mam teraz u neho miesto a ci pri rieseni svojej situacie berie do uvahy aj mna. Povedal mi vcera, ze som pre neho velmi vynimocna, ale tak je mi luto, ze to dopadlo takto. Lebo slova nestacia :-(. Neviem, ci mu mam ja hladat robotu a lacnejsie byvanie alebo co...

Magy

Inner, osobne si nemyslim, ze sa clovek zmeni zo dna na den a z pasivneho chlapa sa stane aktivny, snazivy... Pride do zahranicia a akonahle najde pracu a zacne zarabat, cela jeho dalsia aktivnost skonci. pracu mam, peniaze tiez, no co mi viac treba...
vidim to casto aj tu vokol seba, chodi do prace a za 5 rokov nema nic.
aktivitu clovek v sebe bud ma, alebo nie. to sa neda ani naucit, ani kupit.

Inner

pretoze este rok a pol budem studovat a skolu si rozhodne dokoncit chcem. Mna skor mrzi, ze mi teraz povedal, ze keby nebol taky lenivy, mohol mat uz robotu v nasom meste a nemusel byt zadlzeny. Chyba mu pohotovost a vola veci riesit promptne. Vie, ze si za to ciastocne aj moze sam, ale mrzi ma, ze teraz vobec neviem, na com som. Vztah na dialku nechce - precitala som to medzi riadkami, hoci priamo to nepovedal. Fakt ma dost tymto prekvapil. A som sklamana z toho, ze som nebola dostatocnou motivaciou, aby robil vsetko pre to, aby si tu nasiel u nas pracu a boli by sme spolu. Akoby cakal, kto ho zachrani z toho celeho...

Magy

Inner - aspon vidis, ze zaklad vo vztahu je KOMUNIKACIA. ked jeden nepovie, co mu je, co ho trapi, tak ten druhy si to z prsta nevycuca. ;)
Preco nemozes ist pripadne za nim, do zahranicia, ked sa tam uchyti?

Inner

Nuz, tak sme sa osobne stretli, porozpravali sa a vysvitlo, ze je naozaj v obrovskej financnej krize. Nemal ma za co pozyvat vonku, preto mi len pisal, ale nevolal ma na stretnutia. Uvazuje, ze odide do zahranicia, lebo tam sa mu narozdiel od SR nukaju dobre joby. Som z toho dost vedla, pretoze to bude najskor znamenat rozchod. No nase posledne stretnutie za posledne dni boli krasne. Bol uplne uzasny, zalubeny a pozorny. Neviem si predstavit ho stratit. A teraz uz naozaj netusim, co robit. Povedal, ze vobec netusi, co bude...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co s muzskou pasivitou? - Fórum - ZDRAVIE.sk