Co s muzskou pasivitou?

Príspevok v téme: Co s muzskou pasivitou?
Inner

Co s chlapom, ktory je malo iniciativny, pasivny, trochu hanblivy? Ako ho nakopnut a dat mu najavo, ze ak si chce priatelku udrzat, mal by davat tolko ako ona? Lebo ona ma pocit, ze on viac berie. Chcela by, aby jej castejsie dal najavo, ze chce s nou travit cas, davat jej aj komplimenty a nespoliehat sa na to, ze sa sama dovtipi. Ak sa mu ona neozve, on jej sice napise, no stretnutie iniciuje napokon ona. On vzdy suhlasi, vzdy je pocas stretnuti uzasny, pozorny, potom jej napise, ako prijemne sa citil. Ona vsak chce pocut, ze ju ma rad, ze sa tesi na dalsie stretko a caka, ze ho konkretne navrhne. Pritom on ma velmi dobre srdce, ma vela priatelov, je spolocensky, vtipny, pohodovy a ma vlastny rozum a nazor. Ako mu teda povedat, ze by mal byt k priatelke pozornejsi aj ked ona vie, ze on je skor pasivny? Da sa to vobec?

Maoam

no byt muzom, tak sa takto spravam, kebyze mi je s niekym dobre, ked mam chut, tak sa stretnem, ale ze by to bola nejaka 'laska', to nie

doubledog

mne to tiez tak pride, ze on je rad, ze sa mu ona ozve, nema voci tomu namietky, ved mozno z toho nieco bude :) ale nejak extra sa angazovat nechce

Maoam

no co, ja poznam jedneho typka, ktory ma totalny problem si pripustit zenu emocne blizsie, akonahle nastane taka situacia, totalne blokne, stiahne sa alebo jeho specialitou je udajne to, ze v takej chvili naschval spomenie inu zenu (byvalu, alebo nejaku ktora sa mu paci) a tu partnerku zrani, extra

docieli to, ze sa ona stiahne a on ma sväty pokoj :D

Inner

Nenapisala som, ze sa vobec nesnazi. Napisala som, ze sa mu venujem viac nez on mne. Ked sme spolu, vsetko je fajn. Ale ked nie sme, neiniciuje stretnutie. Pred priatelmi ma predstavuje ako svoju priatelku. Ale ja ocakavam, ze stretnutia budu obojstranne. Prestanem sa mu ozyvat a uvidim, ako zareaguje.