Moj otec zapacha potom

Príspevok v téme: Moj otec zapacha potom
veronicka2

zdravim mam otca (nad 50 r) ktory strasne zapacha. ja neviem ci on to neciti, ale v rodine to uz nemozeme vystat. skusali sme nenapadne formy upozornenia, skusali sme kupovat deodoranty, antiperspiranty drahu vonavku nech to pouziva no on nechce. 1 sprchovy gel ma aj pol roka...nepouziva nic. a strasne malo sa kupe. pracuje v kancelarii a bojim sa ze prave vdaka tomuto problemu ho tam nemaju rady. mama mu skusala dohovorit uz aj priamo, teda mu povedala ze strasne smrdi nech s tym dco robi. no on sa len urazil a tyzden sa s nami nerozpraval. nevieme co mame robit. uz aj nas to obtazuje. ten smrad je fakt extremny, je to pot. kazdy den chodi v cistej koseli nikdy nenosi veci dva dni. neviem o tom ze by bol chory a ani on sam o tom nevie. nevieme ako mame tuto situaciu riesit lebo uplne nas ignoruje a nechce si pripustit. dakujem

Maoam

mozno by zabralo, keby mu to niekto v praci dal poriadne pocitit :-/, predsa len cudzi ludia, ina pozicia, trapas jak delo

veronicka2

tak nasi uz podla mna spolu nespali 100 rokov. neviem to uz su skor ako spolubyvajuci ...ale nie v zlom, proste manzelstvo 30 rocne tak chapete. u nich je taky specificky vztah proste su spolu uz dlhe roky a veeeeelmi davno sa iskra vytratila.

veronicka2

mama to s nim riesi stale. ja som mu este nikdy nepovedala nic. lebo neviem ako na to. ked sa bavi s mamou tak sa vzdy strasne urazi a nahneva a potom nekomunikoje vobec alebo ma strasne blbe poznamky...neviem od kedy to je, zacalo to davnejsie kedy sa postupne menej a menej kupal...ale hej asi odkedy ho seklo tak to obmedzuje. co je asi tak 3 roky

Maoam

no to by s nim mala riesit najmä tvoja mama, kedze je jeho partnerka.. a je mu rovnocenna, predsa len, ty si jeho decko, to je ine

odkedy je to takto, co mu preplo? po tej OP chrbtice?

veronicka2

ja drzá na rodinu v takom rozsahu až niesom. mne to príde ako urážka rodiča ktorý ma celý život financoval...a ešte aj financuje(lebo studujem) to je jedno.
Moam: s tým osobným problémom veku neviem, môže byť on je typ čo problémy s ludmi neriesi. ani s nami doma. on len sam pre seba. ja viem ze existuju moznosti ze ohrievac zupan. to vsetko mame! lenze on to nechce....ked sa ide kupat tak si umyje len pazuchy a to len vodou cistou....a strasne malo on sa sprchoval tak davno ze si to prisaham ze nepametam