Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bioderma Sébium alebo La Roche Posay - ktorá sada je lepšia?

M 25

ebi, od biodermy som používala len gel na čistenie a vodu ..

od la roche to isté, aj makeup ..

ale nič sa nedialo ..

a vichy mi akné ešte zhoršoval..

nie všetko, čo kupiš v lekárni, je najlepšie , ako si všetci myslia ..

dazdovka666

Tazke formy patria urcite do ruk dermatologa, aj ked popravde mne asi viac pomohla ozaj ta kozmeticka nez kozna. Ale tazku formu som asi nemala, aj ked bolo to dost zle... /neviem co je tazka forma, len podla zopar fotiek, co som videla.../
Ale ten Effaclar by som urcite skusila, ten ti pory isto neupcha, je uplne lahunky.

ebi77

Dazdovka666 ďakujem za rady, bohuzial som nenatrafila na taky krem, kt by mi neupchaval pory. Ty asi nemáš ťažkú formu akne, no ja mám a mne cistenie u kozmeticky nestaci, naposledy ako som bola u kozmeticky, tak mi povedala, že ona už by do toho už nezasahovala, lebo bolo to čoraz horšie a nevedela čo s tým, preto beriem teraz roaccutane...

dazdovka666

Este je vyborny aj Effaclar A.I., je to lokalna starostlivost na "jebaky", taka prva pomoc, ten mam poruke stale, ked sa nieco vyhodi, vacsinou je to do rana prec. Ten moj posledny je uz rok po zaruke :) ale funguje stale...

blaaair

všetko mi doteraz pomáhalo krátkodobo, nedávno som začala používať duac gél a zatiaľ to pomáha, uvidím ako dlho. ale vidím zmeny, pleť mám ako keby zasušenú, nemám zapálené uhry a ani sa netvoria nové. la roche by som sa nebála, mne to vážne pomáhalo a hlavne ten krém Effaclar K, ktorý tu už bol spomenutý.

dazdovka666

ebi, to ze mastna plet nepotrebuje kremy, je hlupost. Kazda plet potrebuje hydratovat, aj ta mastna, ver mi. Len treba najst vhodny krem. Nic ti nebrani pouzivat micelarku od Biodermy na odlicovanie a nasledne naniest krem inej znacky, treba to len vyskusat, co to bude robit, lebo kazdemu sadne nieco ine. Inak kamaratka mala kedysi Effaclar K dokonca predpisany od koznej, treba sa na to spytat, mozno by takto bol lacnejsi...
K druhej otazke, ja HAK beriem uz dost dlho, mala som zopar prestavok cca 6 mesacnych, je pravda, ze moja kozmeticka mala so mnou viac roboty, ale nebolo to zas take strasne.

ebi77

blaaair, ja som od lekáriky tie všetky možné vodičky a mastičky niekoľko rokov skúšala, ale nič mi nepomohlo.

Pomáhajú ti tie prípravky od lekárky, badáš zmeny???

Ja teraz beriem Roaccutane druhý mesiac, ale ešte nebadám žiadne zmeny k lepšiemu, akurát mám pleť o trošku menej mastnejšiu ako som mala.

ebi77

dazdovka666 - nebojíš sa, že po vysadení HAK sa ti to vráti všetko a ešte v ťažšej forme? Lebo sa to často stáva. HAK akné nelieči, len ju utlmuje mazotok a to len počas užívania.

ebi77

ďakujem za názor.

ja už druhý rok používam Biodermu, to že akné sa mi vôbec nezlepšilo, to je tak, ale aspoň si môžem pleť vyčistiť poriadne bez toho, aby mi to rozdráždilo pokožku, z tejto stránky je sada Bioderma dobrá.

Chcela by som zmenu, ale bojím sa Roche posay, lebo zatiaľ mi nič tak nesadlo na čistenie pleti ako Bioderma sébium a nechcela by som zbytočne vyhadzovať peniaze, tak neviem.

Ozaj a som prišla na to, že bioderma krém mi tiež zhoršoval akné. Ja nepoužívam žiadny krém na tvár, iba si ju umyjem ráno a večer s tým gélom a potom pleťovou vodou. Ja mám takú mastnú pleť, je zbytočné ju krémovať, ešte viac sa upchajú póry....

M 25 - používala si aj krémy? možno preto sa ti zhoršilo ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bioderma Sébium alebo La Roche Posay - ktorá sada je lepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk