Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pohlavný styk po menštruácii

Iba Katka

Tak viem, že bez sexu tehotná byť nemôžeš :D Tak žiadne nikdy nevieš

A niektorým sa sex cez krámy páči, ľudia sú rôzni

Bombastig

Keď si nemala pohlavný styk tak nemožeš byť tehotná.Trochu logiky.Treba si pozrieť knihu z prirodovedy zo 4. ročníka na ZŠ.

00Lenka00

nerobila som si ani test ani nič, no moja spolužiačka mala styk bez ochrany a tiež si myslela,že je tehotná,ale nebola, no ja som dokonca styk nemala,ale nikdy nevieš... a cez menštruáciu to nemôže byť vôbec príjemné či ? :D

M 25

tak načo sexuješ, ked máš už po tomto chrobáka v hlave?? a kde si mala ochranu??

tak min.týžden/ dva týždne po styku

00Lenka00

ale vieš, mohlo k niečomu dojsť aj ked sme nemali pohlavný styk,ale ani nebol úplne vo mne, tak uplne na doraz... proste tam a s5...viem,že to nemôžeš vedieť presne na 100%... len proste mám chrobáka v hlave .. a kedy najlepšie si urobiť tehotenský test ?

Iba Katka

Ešte som zabudla, že žena, ktorá má ukážkové plodné dni, by si mala dávať pozor aj 3 dni pred ich začatím, lebo spermie dokážu v jej tele prežiť aj 3 dni.

Iba Katka

Pozri, existuje niečo ako plodné dni u ženy. Trvajú možno 3-4 dni a mali by byť umiestnené niekde v strede cyklu.

ALE nie každá žena má ukážkovú dobu cyklu (28 dní) a aj tie čo ho majú nemusia mať plodné dni presne okolo 14 dňa. Čiže je to diskutabilné. No deň po menštruácií by sa nemali plodné dni nachádzať.

ALE čítala som už aj o žene, ktorá nevedela otehotnieť a tak skúsili s manželom sex počas menštruácie a podarilo sa im to. Čiže nejaká malá pravdepodobnosť tam je. Ale je to malé percento.

Keď sa do teba neurobil, tak nemáš z čoho otehotnieť, lebo na tehotenstvo treba spermie.

ALE muži majú tzv kvapôčky lásky, takú tekutinku, ktorú chlap, keď je vzrušený, produkuje na zvlhčenie žaluďa. Ono to samo o sebe neobsahuje spermie, ale môžu sa tam nachádzať, keď sa nevyplavili od poslednej ejakulácie.
Príklad. Pred tým ako došlo k pohlavnému styku si chlap vyhonil. Pár ich ostalo v močovej rúre. A nevyplavili sa (napríklad s močom). Dojde k styku a vyplavia sa až s kvapôčkami lásky.
Ale aj to nemusí žena otehotnieť, lebo kvapôčky lásky majú malý resp žiadny dostrel.

čiže tu máme hneď dve malé pravdepodobnosti:
- že si mala v tom čase plodné dni
- že sa do teba dostali nejaké spermie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pohlavný styk po menštruácii - Fórum - ZDRAVIE.sk