Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gambler?

Príspevok v téme: Gambler?
simonka00

Ahojte. S priatelom sa nam zacal rucat vztah, poslednu dobu sa casto hadame, hlavne kvoli financiam. Ja som par mesiacov bez prace, kvoli zdravotnym problemom, priatel pracuje v zahranici. Dovodom pre hadku su peniaze, ich neustaly nedostatok. Priatel vravi, ze mu ich sef nevyplaca, no pritom stale ostava v tej praci, aj ked ma ponuku inde. Viem o tom, ze obcas si ide "hodit" nejakych par eur, ale mam pocit, ze tam hadze aj vacsie ciastky a ze do herni chodi castejsie, ako som si myslela. Priatel ma sklony k zavislostiam, obavam sa ze prepadol gamblerstvu, kedze peniaze nikdy nema.... Chcela som si s nim zalozit rodinu, planovali sme svadbu, no teraz neviem, ako dalej, mam ho rada,a chcem mu pomoct.Ak mate nejake rady, skusenosti s liecenim, prosim piste. Piste nazory, co si o mojom priatelovi myslite, ci ide ozaj o nieco vazne, alebo sa zbytocne obavam... Dakujem za kazdy nazor.

00Lenka00

Ahoj, môj priateľ nehrá tak často,aby som o nom povedala,že je gambler. Sem-tam fakt raz za 3mesiace šiel,ale aj to mi vadilo, pretože ak pôjde raz,2krát, pôjde potom stále... a kedže nechcem v budúcnosti žiť s gamblerom, tak som mu povedala,nech si vyberie medzi mnou a automatom, tak vybral si mna, a ak sa znovu vráti k tamtému, tak vie čo ho zato čaká, čiže, ak s ním plánuješ budúcnosť, tak nech s tým skončí a ak si nedá povedať, tak ho pošli na nejaké liečenie,alebo to skonč, lebo bude to horšie a horšie :) Veľa šťastia !

Magy

gamblerstvo a zavislosti (akekolvek) SU VZDY VAZNY PROBLEM.
budes musiet spravit frontalny utok na svojho draheho a viac-menej ho postavit zoci-voci faktu, ze toto akceptovat nemienis a uz vobec nie zakladat rodinu alebo pokracovat vo vztahu s takym clovekom.
on je od toho, aby ti dal zazemie, istotu (aj tu financnu).
ak toto nedokaze zabezpecit, tak je mi luto, nie je viac co riesit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gambler? - Fórum - ZDRAVIE.sk