Preventivna prehliadka

Príspevok v téme: Preventivna prehliadka
hviezda01

Dobry den.Tento tyzden mi volala dajaka pani,ze som pozvana na bezplatnu preventivnu prehliadku srdcovo cievnych chorob.Ked som to spomenula manzelovi,tak povedal,ze v tom urcite bude nejaky zadrhel,lebo to isto nebude zadarmo.Nerobi to nasa lekarka,ale pride tim ludi do nasej dediny,ktori to budu robit.Aj kolegyna mi vravela,ze to urcite nebude len tak zadarmo.Ale ta pani,ktora mi volala vravela,ze je to uplne zadarmo a so mnou mozu prist este dalsi dvaja ludia.Sretol sa uz niekto z vas s niecim takymto?Co si o tom myslite?Nerada by som niekomu naletela.

Laurina22

Cau Ivana,uz nerobim,bola som mesiac v Mexiku na dovolenke a stahujem sa do Kanady momentalne:-)Kde budem pokracovat v studiu Epidemiologie a Hygieny a dufam,ze si tam najdem aj dobru pracu v nemocnici:-)

ivana45

Ak budu pyta tvoj obciansky preukaz - nedat!
Uz predsa maju tvoje tel. cislo, vedia komu volali, to im musi stacit, ak sa chcu pre teba namahat (nezistrne, hehe).

Myslim, ze ucelom tej tvojej akcie je predat (natlacit) ti nejake parafarmaceutika (akoze lieky, vitaminy , zazracne preparaty,..) alebo nejaky pristroj.
OP nedat, nic nepodpisovat ! Ak nieco budes naozaj chciet - vidno ze mas net - porovnaj si to s ostatnou ponukou. Mas cas. Never im, ze nemas.

hviezda01

Magy:dakujem,to s tym podpisovanim ma tiez napadlo,ze si musim dat na to pozor,kazdopadne budem opatrna,snad tam nebudem sama,a zistim co to vlastne je.Este raz dakujem...ked bude po,dam vediet,co to vlastne bolo..:-)

Magy

mam dojem, ze najskor pojde o predajnu akciu, kde ti nejakym pristrojom zmeraju tlak, tep, daju do suvisu s vekom, vyskou, hmotnostou a dalsimi faktormi a vybalia na teba, ze ty ten pristroj NUTNE potrebujes!
tak sa robi dnes biznis.
takze kratko - ist mozes, ono to naozaj zadarmo bude. akurat sa treba pripravit na to, ze po to "vysetreni" bude nasledovat dilerska masaz a mierny natlak, aby ste si ten pristroj "ci co to bude za zazrak" kupili.
nastastie zakony su take, ze nemusis kupovat nic, nikto ta nemoze donutit kupit nieco co nechces (aj keby si to potrebovala).
treba si len dat dobry pozor na to, ABY SI NIC NEPODPISOVALA.
pokial na vynuteni podpisu budu stavat napr. aj to vysetrenie zdarma, treba sa zodvihnut a odist.