Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - nachladnutie

irena g

Mam na Vas otazku: V USA aj Vy objednavate pr.doplnky, alebo mozete priamo kupit v obchode? Napr. ked ma niekto zo SR znamych v USA, ci by mali problem so zabezpecenim doplnkov. Dakujem za odpoved.

irena g

Dakujem za odpoved. Ja som len chcela vediet, ake su to lieky. A este sa chcem spytat, ci sa daju odstranit vnutorne zrasty po operacii. Vdaka.

RNG

Nuz potlacanie imunity nie je spravny pristup k lieceniu, lebo bez imunity sa clovek moze nakazit a zomriet. Problemy treba zrejme adresovbat inac, a to sa dnes da aj ucinnymi potravinovymi doplnkami, v tomto pripade roznymi antimikrobialnymi, protizapalovymi a adaptogenami.
www.webmd.com

irena g

Citala som o uspechu slov.profesora J.Vilceka v USA. Poznate lieky Infliximab a Remicade, na vyvoji ktorych ma podiel aj on? Srdecna vdaka za odpoved.

RNG

Vcelie produkty maju velmi rozdielne zlozenia, podla toho odkial pochadzaju a ako sa spracuvavaju. Ale med sa pouzival na liecebne ucely s uspechom uz v starom Egypte, takze to nie je nic noveho.Pouzivaju sa aj vnutorne, aj vonkajse na hojenie ran.
Ale kvoli variaciam v zlozeni a spracovani ich tu casto nespominam.
Najma pasterizovane medy su znacne znehodnotene, rozne latky v nich su citlive na teplo.
Ked odporucam, tak len surove(RAW) a zbierane hlavne v nezamorenych oblastiach.

irena g

Prosim Vas o odpoved. Maju vcelie produkty dostatocne mnozstvo enzymov a protizapalovych latok na liecbu chorob? Dakujem.

RNG

Aloe gel sa vyraba tak, ze sa ostrym nozom najprv olupe vrchna zelena kozka, v ktorej sa nachadza ta zlta olejovita stava plna aloinu, co je dnes uz povazovana latka za mozno skodlivu. Definitivne prehana, co nie je dobre pre telo. Ine zatial o nej nie je dokazane, hoci sa pouziva napr v Cine ako liecivo
en.wikipedia.org

irena g

Prosim Vas, vedeli by ste poradit? Robim si Aloe Vera podla domaceho receptu z celych listov. Vraj ta zlta stava by sa mala oddelit. Je pre organizmus jedom? Dakujem za odpoved.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG - nachladnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk