Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho ex stále čumí

Sharon85

okoloiduciXY - Boze, toto bokl vtipny prispevok, som sa dobre nasmiala, ako si odobre napisal, tak srandovne :)))

k teme - asi bude najlepsie ignorovat ju. Suhlasim s tym, ze prijemne by to nebolo nikomu, ale pravdu maju aj ostatni: keby si nepozerala ty sama, tak nezistis, ze cumi ona,cize aj ty sama ma nejaky dovod cumiet na nu :) a ked ten dovod je momentalne len to, aby si zistila ci cumi :D tak ked si ty nanu pozerala prvykrat, tak minimalne vtedy bol ten prvotny dovod iny, nie? ;) vykasli sa na nu, porpiapde ak to fakt budes chciet tak strasne riesit, tak nie cez FB ale zoci-voci, nemas 12 aby si taketo riesila cez FB obzvlast ked sa denne stretavate. To ju akoze strenes, bude cumiet, potom dojdes domov a na FB jej napises "preco si pred 10 minutami tak cumela??" ??? :) uznaj, ze by to bolo divne a este ty by si zostala ta na smiech...

okoloiduciXY

čo ak si ona myslí to isté? keď si to zobereš z jej uhla, možno si myslí že ty čumíš na ňu. predsa len, čumíš aby si zistila či čumí aj ona. alebo ešte lepšie, z pohľadu tretej osoby, ktorá vidí ako sa na seba 2 baby otáčajú a čumia na seba, pričom si obe myslia že tá druhá je divná, i keď robia to isté. príde mi to trocha komcké a aj detinské keď si 30 ročné baby nevedia vyjasniť takú blbosť a radšej to riešia na fóre o zdraví

čo robiť

Ale mna nerozculuje ona, ale to ako to podaktori zareagovali! To je jedno, spovedat sa nemusim. Tak co je podla vas lepsie? Ignorovat, alebo cumiet tiez a robit provokacie? :)

milli11

Ja ta myslim, aj celkom chapem. Paci sa mi 1 chlapec z partie. A on predtym par tyzdnov chodil von s inym dievcatom z partie. Myslim, ze vztah nemali, ale boli parkrat von. Vlastne ho vzdy volala ona.

Celkovo je to take komplikovane, najprv balil on mna, potom zbalila ona jeho (pozname to, drze dievcata sa dostanu vsade, ze) a potom ju on nechal pre jej povahu a znova sa pomaly zacina venovat on mne. To len v skratke, lebo je to dost dlhe a komplikovane.

Ako sa hovori, nechaj to ist vlastnou cestou a ked sa k tebe vrati, patrilo to len tebe.

A ide o to, ze vsetci sme v 1 partii.

A teraz, ked sa bavime ja a on, ona po nas stale cumi a zazera. Pripadne pride medzi nas, ze od neho nieco potrebuje, napr. sa nieco opytat, ale vzdy sa opyta len jeho a tvari sa, ze tam nie som. Pripadne, ak stojime a zhovarame sa, tak sa vzdy vopcha medzi neho a mna a mna vlastne ako keby odstrcila.

Minule uz z nej on stratil nervy, lebo na nu nahnevane vyskocil, ked sa ho nieco opytala, o nejakom kurze, ci si to nevie pohladat sama.

Takze ja ta chapem, ze ti je to neprijemne a to pritom ani spolu nechodime, len sa rozpravame. Ja sa tiez tak citim a pritom som nic neurobila, aby ju nechal, on sa tak rozhodol sam.

Maoam

tvoj problem je ten, ze ti nie je ukradnuta a ze ta to rozhadzuje vo vnutri, z coho ona tazi

preco sa za nou otacas? :D
vsak tym jej len davas najavo, ze ti to nie je jedno

kebyze ju ignorujes, absolutne na nu nepozries a ani sa neotocis.....bolo by to ine

Dadula56

Prosim ta, klud. Ta jeho ex zjavne nema co na praci, zrejme je ubita zivotom, tak ma aspon tu jedinu zalubu, ze na teba cumi, lebo ti zavidi. Nema zmysel to vobec riesit, ak jej napises alebo sa v tom budes rypat, tak to poprie, bude vraviet, ze ona necumi, este z teba spravi blbca. Vies co by som sa robila?To iste, tiez keby sla okolo zacala by som na nu takym dobre intenzivnym pohladom cumiet tiez. A tiez sa tvarit, ze nic. Ved ju to prejde a ak nie, tak tym je vacsia chudinka. Akurat ju mozes polutovat, fakt. Zbytocne sa nad tym nervis, kasli na to.

Leela333

čo robiť, ty si úplne mimo, nechápem, prečo sa tak rozčuľuješ. Nikto sa do teba nenaváža, nikto z teba nerobí kravu a očividne ti nie je ukradnutá keď to takto riešiš. A fakt sa trochu spamätaj, lebo si očividne strašne nervózny človek. Bude ti to v živote len na škodu.

čo robiť

Jezis a vam to prijde normalne?? Ja som ziarliva???? Je mi ukradnuta!! Hovorim, ze je mi to neprijemne a ze jej asi sibe, lebo toto ja svojim ex nerobim a veru ani moje kamosky nie!! Pozdravim, ale neotacam sa! Nikdy! Este tu zo mna spravte kravu a z nej akoze to je normalne, co robi. Ocividne je divna, ale ja o koze a vy tu o voze, ste z inej planety ci co?? A este sa tu do mna niekto ide navazat, no sorry?? Nie si nahodou jej kamos(kamoska)??? Alebo tak cumite vsetci???

Leela333

Neviem, prečo ťa to tak vytáča. Dal snáď najavo, že by ju chcel späť? Nebuď prehnane žiarlivá, je to len na škodu. A určite jej nepíš, ešte o tom povie jemu a ty budeš za žiarlivú hysterku pred ním. Nevšímaj si ju.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho ex stále čumí - Fórum - ZDRAVIE.sk