Rozdielne velke prsia

Príspevok v téme: Rozdielne velke prsia
teenagerka

Mam 14 a uz dlhsiu dobu pozorujem, ze mam lavy prsnik vacsi od toho praveho. Viem, ze totalna pravidelnost neexistuje, ale aj ked sa ich dotknem, proste... citit to, ze su rozdielne velke. alebo na podprdach: lavy prsnik mam plnsi kosik a pravy...

ma niekto podobny problem? co mam robit, aby mi narastol aj ten pravy prsnik tak, ako ten lavy???? prosim, poradte. je mi to uz neprijemne.

veronika83

Ahoj Teenagerka, no mne zacali prsia rast asi az v strnastich aj to tak exluzivne, ze mi rastol len lavy a vpravo nic :D Mala som z toho hystericke zachvaty, nosila som gajdy namiesto triciek o 4 cisla vacsie, aby si to ludia nevsimli, ale pravda je taka, ze v tomto veku si nielen chalani ale aj baby vsimaju prsia viac ako kedykolvek. Prsia mi narastli az okolo sedemnastich a vzdy (aj teraz a to uz mam skoro 30) tam ten rozdiel bolo vidiet, ale da sa s tym zit, vacsina zien ma takyto problem. Treba zvolit spravne spodne pradlo a mas vybavene. A plavky v lete su vacsinou vzorovane a tam sa ti ten rozdiel tiez krasne strati. Takze tak, netrap si hlavicku s tamimi hlupostami ..

maruska123

adusha ziadne posilovanie ti nepomoze, prsnik sa sklada z mliecnych zliaz a tuku, nie je tam nic, co by sa dalo posilovat..bud ti narastie alebo nie...

adusha

viem,ze je to uz dost stara tema ale mam presne taky problem ako teenagerka.. lavy prsnik mam väcsi ako pravy, mam pocit ako by ten pravi bol prazdnejsi aj na dotyk je ovela mäksi ako lavy. bojim sa,ze mi uz akoby nechce rast,pretoze lavy mi v poslednej dobre trochu narastol (je to priblizne plne A-cko, no druhy ani to) :-/ mam 16 rokov, myslite,ze je este sanca, aby sa vyrovnala ich velkost? popripade pomohlo by nejake cvicenie/posilnovanie iba praveho prsnika?

envy

mam 20 a tiez jeden prsnik o nieco mensi..ale myslim, ze jediny, kto si to vsimol, som ja sama..moj priatel vravi, ze moje prsia zboznuje, tak nevidim problem :) neboj, bud sa ti to upravi, casu mas este na to dost , a ak nie, urcite to nie je az take viditelne :)

elablue

No ja mam taky isty problem ale ja mam uz 20 rokov a nic sa na tom nezmenilo,stale je tam ten rozdiel.Sama o sebe s tym nic nenarobis,bud sa to upravi samo alebo to tak ostane a musis sa s tym zmierit.Takychto zien je vela,to len vo filmoch vidis "dokonale" prsia a potom z toho chytis komplexy.Hlavu hore ked ta niekto bude lubit tak ta bude lubit taku aka si.No a co sa tyka podprsenky tak ja to riesim tak ze nosim push-upky a jeden kosicek si viac vypcham takze potom sa ten rozdiel strati.

kitti

Ked mi zacali rast prsia,ani ja som ich nemala rovnake.Postupne ako mi rastli,tak sa mi vyrovnavali a nemam s nimi ziadny problem.