20r, 13cm, panic - depka :((((

Príspevok v téme: 20r, 13cm, panic - depka :((((
anonymek

Ahojte mam 20 rokov. Este som panic a vsade sa pise ze ked si sikovny v posteli mozes ho mat aj mensio... len moj ma len 13 a ako mam vediet ci som dobry v posteli skor nie... a skusenosti s babami tiez moc velke nemam... tak to som v poriadnej kasi... Moja potencionalna frajerka mala posledneho z 20cm a bol s nim s pokojna... ona ma rada vacsich.... tak teraz neviem co ako.. myslite ze to bude moc vadit?
Dakujem

moma

No, tym kecom o dlzke byvaleho priatela tvojej frajerky by som velmi neverila... Zeny si v tomto smere radi vymyslaju a pridavaju...Hlavu hore, bude to fajn.

hu

...nezabudaj, ze panicom nie so qoli dlzke, ale qoli tv. fobii, tak sa jej zbav, a zalov konecne..
avsak do 60-tky casu dost ;)

hu

13 je vraj europsky priemer, ja by som si z toho az taku hl. nerobil..myslim, kedze je to priemer, tak ked zapracujes na inej technike, mozes byt OK..

ffff

anonymek
priemerna cicka ma 13.5-14cm !!! tak co tu sakra riesis? to znamena len jedno ,vies kolko chlapov ma mensiu cicku jak ty? HODNE!!! Najdolezitejsie je aby si dokazal uspokojit svoju partnerku, ked bude ona spokojnu tak jej bude uprdele ,ze mas 13cm...

alex25

No 13cm, trošku zaostáva za priemerom, ale ak urobíš perfektnú dlhú predohru a ona bude túžiť už len po tom ako jej ho tam vsunieš nemuselo by to až tak prekážať. Ak to nebude fungovať treba ísť o dom ďalej. Síce sa hovorí, že sex nie je najpodstatnejší, ale fakt je, že ak sa ten nedarí všetko upadá s ním. Partneri sú podráždený a hádavý. A nakoniec príde často nepekný koniec. Držím palec

nonee

No, tak to máš dosť problém, aj keď ťa ostatní utešujú, že to nieje dôležité, tak vedz, že je a 13 cm je málo. Na niektoré polohy sa fakt seknú centimetre... no v prvom rade by si mal dostať nejú do postele! A daľšie zistíš potom aj sám.

pali-pali

Podla mna nemas mat kvoli comu komplexi.. hlavne nie koli velkosti.. ved sex nie je to najdolezitejsie.. hlavna vec je ze sa budete mat o com rozpravat, ze sa budete doplnat a pomahat si.. sex je az niekde potom.. a vsetko sa treba naucit. ked si nemal dievca, asi si sa nemal kde. ale v manzelstve mas cas dost, naucis sa vsetko.. nemaj strach a netrap sa :) drz sa

zuzu7575745

NEBOOOOOOOOOOJ, TO BUDE FAJN. VEĎ AK ŤA MÁ RADA, TAK NEBUDE KUKAŤ NA TO ČI JE VEĽKÝ ALEBO MALÝ. LÁSKA NENÍ LEN SEX, PRAVÁ LÁSKA JE AJ O INOM...... FAKT SA NEBOJ. AK SA JEJ NEBUDE PÁČIŤ NENÍ TO PRAVÁ LÁSKA...