Príchuť ženy, pomoc

eileen

cudujem sa vam! Povedat partnerovi do oci, ze vam to nechuti, nie je nic strasne a ak ten partner si chce uzit sex, tak to pochopi a nebude ho zneprijemnovat ani sebe ani vam. Pre Boha ak sa viete milovat, tak neviete povedat, ze vam to nechuti? To je tak, ked sex "prevadzkuju" deti!

envy

preco ten moj nerobi oral mne? tusim len raz ho robil, ale to som si neuzila, lebo som bola nervozna..mohla som ho nejako odplasit? pritom vie, ze to mam rada..ako mu mam naznacit, ze aj ja chcem??? :(

slavina

No neviem či je to normálne,že Ti to až tak nechutí,myslím tým to,že asi nieje niečo v poriadku s Tvojou polovičkou,mala by ísť ku gynekológovi.

DJko

poviem ti jednu vec:
ja mam s tym tiez problem ale uvedom si ze nie vzdy lížeš to isté. asi týžden pred menzesom nečakaj klasickú
ženskú "nektarinku" ale poriadne trpký pošovový výtok. bud drahej vysvetlis ze v tom čase to robit nebudes alebo to zacnite v sprche a tak ju dobre dole ocistis... a zas mas postarane o dobru predohru... dobru chut

kralovna

no s mojim partnerom sme to este nerobili, aj ked skusal, bojim sa ze nebudem chutit, heh a potom ten stres z toho... no nie je mi to vobec prijemne
a k veci...
pouzivam dlhsiu dobu to mydlo na intimnu hygienu. mala som pol roka laktacid aleob ako sa to vola. uz v nazve je acid, cize to MA udrziavat kysle prostredie. ale pred mesiacom som presla na nievu intim... a poviem vam, tam doel sa daco zmenilo. sama na sebe som si vsimla, ze ta kyslost je strasna...
no a este jeden detail... cesnak. zabijak. ten citim z dola aj tri dni :D

lea

Teda vy tu mate temy :-)) pokazeny ejakulat a tak..:-) no ale ak mozem poradit, partnerka nech vypije tak 2 hodiny predtym ananasovy dzus alebo nech zje ananas, ci viac, tym lepsie. ze to potom bude citit aj partner

markketa

ja som sa stym ešte nestretla,aby chlap povedal,že mu nechuti ženske lono.ja neviem,moj drahy tvrdi,že som sladučka a stavnata ako broskynka.pre tych ktorym to vadi.skuste svojej priatelke kupit k sviatku kozmetiku na intimne miesta.napr FEMINE,LACTACID ATD....su predajne aj v lekarni či Tescu a pod.určite to pomože,ma to jemnu,prijemnu vonu.snad som trochu pomohla.