Príchuť ženy, pomoc

cico

ona povedala ze sa rozpravala s mamcou a ze sa osprchuje tesne pred tym ako ideme spolu.. a ze aj dve hodiny po sprche uz to prostredie tam dole meni svoju chut na blbu chut... no a za druhe co mi tvrdila ze urcite dôlezitejsie ze prestala jest sladkosti... ale co je na tom pravdy? ..

katika22

Mia,úplne s tebou súhlasím ... chalani si myslia, že ich ejakulát je ako čokoláda...netvrdím, že to nerobím... Mam to velmi rada, ale myslím si, že ženská šťavička je omnoho omnoho lepšia:) neviem, prečo vám chalani to nechutná, no moj priatel to zbožnuje a stále by mi to robil iba orálne...a ja sa z toho idem zblázniť:)

mia

hmmmmm, partner nepije, nefajci, zdravo sa stravuje a je medvedik cistotny.nevyhladavam konflikty ale ked niekto tvrdi, ze je mu na grc z prichute zeny, tak vedzte, ze ani tie vase sekrety nie su zrovna najlahodnejsia vec pod sirym nebom

muž

Mia: nemyslím si,že by sa semeno v semeníkoch kazilo:) a potom zapáchalo.Silno o tom pochybujem.Problém bude v niečom inom.
john: dodržujte hygiénu.A chuťové poháriky si môžeš znecitliviť vrenou kávou,alebo v zime oblizni omrznutú tyč.Ale to by som fakt volil ako poslednú možnosť.Držím palce.

hellfire

John Smith: Ja ta chapem v com je problem. Nepocuvaj tych co ti pisu, ze ak niekoho lubis, tak ti musi chutit a nemoze ti to byt neprijemne. Je to normalne ak ti nieco pachne a je ti to neprijemne. Normalne slusne to skus priatelke vysvetlit a myslim, ze nieje problem ak pred kazdym sexom sa partnerka umyje. Existuju aj mydla na intivne miesta po ktorych sa to urcite zlepsi. Ja keby som vedel, ze niesom dole cisty, tak partnerke ani nedovolim oralny styk a radsej sa hned pojdem umyt. Nie vzdy sa to da to je pravda. Tak to poriadne naslin potom trochu vyprstuj (cim zotries neprijemny maz) a potom je to uz v norme :)))

martiin25

JOHN SMITH pochybujem neviem mne ako muzovi to chuti pretoze moja partnerka ma dostaocnu hygienu a vsetko stym mne to neni neprijemne ked raz niekóho lubis tak ti to chuti mam rad partnerku aaka je

Lenush

john - mohol by si mi opisat ako chutia zeny? nikdy som nepremyslala nadtym, ci to priatelovy chuti alebo nie..alebo ci s tym nema problem.. ale je rad ze mi to nevadi, pretoze sa mi rad venuje