Príchuť ženy, pomoc

alickaa

nymfomanka??? to ako??
mna bavil našťastie... asi mám šťastie na chlapov. skuškové? tak držím palce ale podla mna odreagovanie nezaškodí... ved aj to treba, nie len stres

john smith

To je dobrý postreh. Myslím že si o tom proste musím s partnerkou otvorene pokecať, nič viac. Všetky problémy sa dajú riešiť, dobrým vzťahom aj láskou. Dokonca aj poruchy erekcie a aj ejakulácie. Ide o to, aby sa o tom hovorilo. Ja osobne si myslím, že 90% tabletiek na trhu na erekciu, má len psychologický význam a proste uvoľnuje bariéru v hlave...

cwrbka

no neviem, ci si ja spravim pekny vikend, lebo skuskove sa o chvilu naplno rozbieha, ale nevylucujem :)))
inak dost smiesne je, ze s byvalym ma sex vobec nebavil a teraz sa zo mna pomaly pri terajsom priatelovi stava pomaly nymfomanka :))

alickaa

cwrbka: vieščo podľa mňa si spravme pekný víkend a v nedelu večer sem príď a uvidime čo sa zmenilo!!!! inak lubrikant aj ma viac vzrušiť či ako?:-)
odvaha, no takže spravime nadych a ide sa na vec

alickaa

cwrbka: no neviem kam všade.... ale mojho mileho vzrusuje chlad na bruchu a mna zase po rukach takze viem si to predstaviť :-)

alickaa

ale on vie, ze ja to mam rada! teda aspon myslim...:))) no...asi mu to budem musiet nabuduce povedat stylom- "nieco za nieco" :P

alickaa

cwrbka: no neviem kam všade.... ale mojho mileho vzrusuje chlad na bruchu a mna zase po rukach takze viem si to predstaviť :-)

alickaa

cwrbka: stretla som sa už aj s takym niečím, na zač. našho vzťahu.... vôbec to nerobil a raz sme sa ku tomu dostali a spytal sa ake to bolo a hovorim že super len ze prečo to nerobime častejšie a on že si myslel že to nemam rada!!!