Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcny implantat

Príspevok v téme: Antikoncepcny implantat
Wikimon

Ahojte, volam sa Viki a mam 21 rokov, idem s priatelom na tri mesiace do zahranicia. Chcela by som antikoncepciu no nedokazem sa rozhodnut ktoru. Moja mama mi uplne zakazuje TABLETKOVU HORMONALNU koli moznym rizikam a aj koli mojimi miulymi problemami so zdravim a to s pecenou a aj vysokym krvnym tlakom. Aj ked je to moja vec a moje zdravie ale tehotenstvu sa momentalne potrebujem vyhnut aj na najblizsie 3 roky. Po precitani vsetkych moznych clankov, diskusii a prehodnoteni mojho zivotneho stylu co je najma zabudanie na tabletky ktore by som mala brat a obrovskej fobii zo zvracania som dospela k tomu ze by mohla byt pre mna najvhodnejsia prave tato implantatova forma a tak by som bola rada keby sa ozvali taky ktory tuto formu antikoncepie brali alebo beru. A ako sa citia, kolko stala, co museli postupit aby ju dostali a ako dlho tieto "skusky" trvali, proste vsetko okolo toho. Rada by som bola keby sem prispel aj nejaky odbornik lebo som zufala a nedokazem sa rozhodnut. Aj ked hned zajtra sa idem objednat ku gynekologicke no radsej si aj precitam prispevky od ludi co to beru alebo brali a nie sa tomu len venuju. DAKUJEM.

Wikimon

Parada zbavili sme sa neprijemnych komentatorov ..... tak prosim baby piste ... som zufala ... aj ked ten Pharmatex vyzera najlepsie ... a budem volit asi len to ... ale potom sa nan nedoplatim .. :(

Wikimon

No to je pravda ze nechcem tabletkovu a ten Pharmatex vyzera uzasne vo vsetkom ... :-o ... len akos a kukam je to novinka tak sa bojim toho ze to len "skusaju" na zenach ... a do tahranicia odchadzam uz v january cize cas nemam ziadny ... :(

fhda

naco by ti robili testy ak po 1. ze mas problem s pecenou vies aj ty aj lekari a po 2. nechces/nemozes tbl. formu hak.

Dadula56

Krv beru na testovanie zrazanlivosti, moderna HAK je setrna na pecen, to je pravda, ale ked citam,co vsetko si prekonala, tak by som na tvojom mieste zobrala tubu pharmatexu a riesila hormony doma, pretoze ak budes mat komplikacie v zahranici, nebude to sranda.

Wikimon

FDHD ako som uz pisala tak ja som prekonala choroby ktore mi pecen poskodili a kazdy den berem nejake lieky konkretne psychiatricke a celkovo moja pecen nieje v poriadu takze mne urcite testy robit budu ....

Dadula56

naplast sa lepi 1x tyzdenne (snad sa nemylim, ak ano tak vopred sa ospravedlnujem), kruzok je individulany, niekto ma s nim komplikacie (byvaju napr. castejsie zapaly).
Najlepsie by bolo keby si mala moznost este pred tym odchodom tu antikoncepciu uzivat nejaku dobu, aby si nemala komplikacie tam.
Vysledky testov budu na druhy den.

fdhd

krv asi brat nebudu. jedine naco sa vysetruje krv u gyn. ak sa vysetruje, tak jedine kvoli peceni. lenze testy na pecen sa robia u obvodneho pri preventivkach tak gyn. to uz zbytocne nerobia vacsinou

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcny implantat - Fórum - ZDRAVIE.sk