Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý psycholog - terapeut v Nitre? Antidepresiva

Príspevok v téme: Dobrý psycholog - terapeut v Nitre? Antidepresiva
Saskia22

Ahojte máte s niekým skusenost??? Za akú dobu rozluskol váš problém?

Ja som bola už na 2ch sedeniach ale este na nic som neprisla .... momentálny moj stav je taky ze mám strach z niecoho co sama neviem presne zadefinovat následne na to ma pochytí uzkost a plačem ako zmyslov zbavená. Užívam Anxiolan a Magne B6.

Brali ste AD aké zabrali ???

kats

Velmi dobre skusenosti mam s Dr.Petrom Sabolom v NR.Je empaticky, ustretovy,vyzna sa vo svojej oblasti.Mne velmi pomohol a pomaha.

Jane_3sto18

Vlastne, ja mám dlhšie skúsenosti len s jedným psychiatrom, tak čo tu kecám... ale s tým sme si nesadli. No a u druhej som bola len na desaťminútový pokec, aby mi potom povedala, že ja potrebujem sexuologa-psychiatra.
Tak som išla naspať do práce.

Jane_3sto18

Ja som v Nitre zatiaľ nenarazila na dobrého psychiatra /psychologičku mám dobrú, ale psycholog je len na rozprávanie, ked chceš lieky, tak treba, aby ťa poslala - nemusí ťa poslať, môžeš sa objednať aj sama, ale je dobré mať nejaký ten psychologický posudok a napr. Rorschachov test a iné, aby ten psychiater niečo o tebe vedel a pod. - za dobrý psychiatrom/.
Komplikovaná veta.

Saskia22

Dakujem za názory ... pani terapeutka mi na prvom sedeni zdiagnostikovala obsencnu poruchu ... nakolko moj stav bol najskor o tom ze som mala myslienky ublizit iným i ked to bolo proti mojej vôly atd ..... potom to bolo celkom fajn a dnes mám taky stav ze sama nerozumiem :-( Máte niekto skusenost s tým psychologom a ako sa dlho u neho caka???

amanda23

pan D hovoris z vlastnej skusenosti? Potom suhlasim, lebo schizofreniu nejaky psycholog asi tazko vylieci, ale na uzkosti a stavy paniky pomoct moze, takze Saskia, urcite vyskusaj..

Kara1

Mgr. Peter Sabol-FN Nitra-psychológ. Dve sedenia určite nestačia, to rátaj na týždne až mesiace. AD ti môže prepísať iba psychiater. Každému zaberajú iné, záleží akú máš diagnózu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý psycholog - terapeut v Nitre? Antidepresiva - Fórum - ZDRAVIE.sk