Kamarati

Príspevok v téme: Kamarati
sommm

ahojte. Chcem vediet, ci sa stretavate s kamaratmi aj po tom, ako ste zacali s niekym chodit. Pytam sa najmä na muzov-kamaratov. Alebo ci ked niekde nejakeho spoznate. Napr. Zurka, oslava, ... Tak sa s nim potom aj dalej stretavate aby ste ho mohli lepsie spoznat(ak mate z toho pocit ze by ten clovek mohol byt novy dobry kamarat). Alebo ked ma clovek uz nejaky vztah(vaznejsi) ,tak sa to uz ,,nepatri,, .?.

milli11

Citujem:

"Nepodarilo sa. Kazdy jeden muz chce nieco viac. Nemaju zaujem sa so mnou kamaratit ked z toho nic nemaju."

Co ja viem? Ja mam kamarata, pozera za mnou, usmieva sa na mna, pomaha mi, ked moze, vieme sa dobre porozpravat, vieme sa zasmiat na rovnakych veciach, ale este nikdy nepovedal, ze by chcel nieco viac, ani ma este nikam nepozval.

Mimulus

- Agnes999 ,,Kazdy jeden muz chce nieco viac.,,

Krásna veta :) Ale čo ak si do toho ,,kamarátstva,, nedala nič práve ty?

Pozri aj ja som vždy chcel viac a vieš na čom moje priateľstvá vždy stroskotali? Nechcel som sex ale priateľstvo je samo o sebe vzťah. Tie moje stroskotali na tých najpodstatnejších veciach, ktoré som nikdy u tých žien necítil a to na dôvere a láske.
Pozri Agnes999, možno som ešte stále optimista a snívam o takom priateľstve ale v každom skutočnom priateľstve musí byť láska. Pretože ak nemáš rada priateľa či kamaráta alebo mu dokonca neveríš nie je to priateľstvo! Takže to bolo vždy z druhej strany :( Takže popremýšľaj kde a či si náhodou neurobila chybu práve ty? Možno som len ja taký a ostatní chalani sú takí ako popisuješ - to už ja neviem...

sommm - môžeš mať kamarátov a aj skutočných priateľov. Len jedno nemôžeš mať skutočných priateľov opačného pohlavia a ak ich máš tak ich musíš zatĺkať! Vždy tu bude žiarlivosť, predsudky a smútok. Nech Ti tu aj všetci tvrdia, že by nežiarlili a že to je úplne normálne aj tak bude vo vzťahu partner - priateľ - partner niekto žiarliť.

doubledog

no ved preto muzom vadi, ked ich priatelky maju muzskych (akoze)kamaratov.
lebo zeny sice naivne veria, ze je to mozne, ale muzi vedia, ze nic take ako kamaratstvo medzi muzom a zenou neexistuje

Agnes999

Ja kamosov muzov moc nemam, akurat nejakych ked sa kamaratim s parom. Ale nejake nevinne priatelstva cisto len s muzom, na to uz neverim. Skusala som si kedysi najst kamarata muza, ale cisto len kamarata, bez vztahu, bez sexu. Nepodarilo sa. Kazdy jeden muz chce nieco viac. Nemaju zaujem sa so mnou kamaratit ked z toho nic nemaju. Ked som aj nahodou takeho nevinneho kamosa mala, nikdy nie dlho.

doubledog

tazko je urcit hranicu
lebo ty sa nemusis nijak obmedzovat, ale on to zas nemusi kvoli svojej ziarlivosti tolerovat.