Co je to za pocit?

Príspevok v téme: Co je to za pocit?
mango_tree

Myslim si, ze laska to nie je. Je to nejaka posadnutost? Jeden clovek, nevidela som ho zo 5 rokov, kedysi tam bola nejaka zalubenost alebo co to bolo za pocit. Okrem toho, ze ma to k nemu velmi tahalo, zaroven aj odpor som k nemu pocitovala. Nic sme spolu nikdy nemali. Ale odvtedy som take rozporuplne pocity k nikomu nepocitovala, vlastne celkom nic k nejakemu chlapovi, az na jednu malu vynimku. Co ma ale zaujima, preco sa mi vzdy po nejakom case vracia na rozum ten dotycny? Vobec nic o nom neviem, neriesim, a zrazu sa mi o nom sniva a zas som tam kde som bola. Napr. polroka nic, a potom zrazu, ako dnes, ten pocit, ze som vlastne do neho este zalubena? Ale neviem to presne definovat. Myslim si, ze keby sme daco spolu niekedy mali, tak by sme sa asi do tyzdna-dvoch rozisli (sice ho nepoznam prilis, ale posobil na mna, ze je uplne iny ako ja, zaujmy a tak...) a bol by klud. Ale nemali sme, tak preto ma to mata? Lebo pochybujem, ze to moze byt laska ci nieco take. Divny je ten svet obcas.

mango_tree

no normalne mi odlahlo :) bolo by to inak zaujimave, ale neviem ci by som sa s tym zrovna teraz chcela konfrontovat.

no a v tom "mojom" pripade to ale bolo na 100% obojstranne, tym som si ista, takze mozno aj ta tvoja daco riesi, ale ked mas spokojny vztah, tak sa v tom radsej neryp, lebo baby take veci rychlo vycitia

R33

Tak to je mimo ako sme pisali bola by to ozaj velka nahoda a ked sa tak nad tym zamyslim asi je to vzdy len z jednej strany take

mango_tree

R33: ved o nic nejde, tak kludne - okolie BA (ale blizsie pisat nebudem). a dotycneho poznam zo skoly

2bodka: to som este nezazila, ze by mi niekto liezol na nervy bez priciny, alebo ze antipatie na prvy pohlad. opacne ano, ze velke sympatie, to je ale skor vynimocne, bezne su mi najprv ludia skor lahostajni a to ako ich vnimam neskor vyplyva z ich spravania a povahy, ci mi rezu alebo nie (cize nie ze niekto je ku mne hovado a aj tak ho mam bez priciny rada, alebo opacne, niekto je fajn a ja ho neznasam, takze na mna to nesedi). ale uznavam, ze je plno veci, ktore nechapem, tento clovek je tiez jedna z nich :)

2bodka

je to chemia :) su ludia, ktori nam lezu na nervy a pritom nam nic zle nespravili, naopak su aj ludia, ktori si nasu priazen vobec nezasluzia a predsa ich mame radi, aj ked su otrasni :) a potom su ludia, ktori na nas posobia chemicky tak, ze sami nevieme, ci je to odpor, pritazlivost, alebo nieco ine, na co este ludia nevymysleli ten spravny vyraz :)
Kazdy vztah je z polovice zalozeny na chemii medzi dvoma ludmi :) Je to nieco ako energia, ktoru kazdy clovek vyzaruje a kazda je inak podfarbena :) a bud sa tieto energie navzajom pritahuju alebo odpodzuju (alebo oboje) :D

R33

Viem rovnako tomu nechcem verit ze by to bola az takato nahoda, ale len pre istotu napis SPZ mesta odkial si.
(ak to nieje problem)

mango_tree

R33: svet je sice maly, ale az tak? :D to je statisticky nepravdepodobne. ale fakt, dufam ze ne

baby s tou karmou, myslite taketo daco? www.skola.jewel.sk no ako ta teoria ma aj celkom logiku ale mne sa nepaci, je to trochu pridivoke

Kovepa

Maoam, presne moj nazor. Ved ako to, ze niektorych ludi vidim prvykrat v zivote a okamzite citim obrosku antipatiu az nenavist a pri tom mi nic neurobili a pri niektorych mam pocit, ze ich poznam roky?...

Maoam

karmicke prepojenia, poznam to, s jednym clovekom uz vela rokov, je to tazke, raz tak, raz onak, polarizacia a obaja vieme, ze je tam nieco 'viac', hoci v tomto zivote medzi nami nic nebolo

R33

Ahoj

Ja zazivam, nieco podobne a rovnako je to 5-6 rokov, presne tie iste "priznaky" neviem cim to je snazim sa to nechat tak. Mam vztah v ktorom som stastny nic mi nechyba ale niekedy to proste pride a mam ju pred ocami.
PS: ked si ty "to" dievca a ja z nahody "ten" chlapec tak to bude konecna :D

mango_tree

innerworld: nemyslim si, ze to je tym, nespraval sa ku mne nijak specialne (vlastne teraz uz uplne nijako, lebo ho nevidim uz sto rokov)

mimulus: co je to platonicka laska? ja to neviem definovat, blba som co sa pocitov tyka. nie je skor ked nemozes mat s niekym nieco? to som zazila raz s jednym zenatym, s tymto to bolo ine, keby sme chceli, tak to nemuselo byt platonicke, ziadne vazne zavazky nikto nemal

agnes999: ani mne, toto je divna vynimka, aj by som ho chcela aj nechcela, ale neviem ho brat lahostajne ani po rokoch a aj teraz, neviem, keby som ho niekde stretla zenateho s deckami asi by ma to vzalo :D a mozno nie. lebo teda, dakedy mi to je uz uplne jedno a potom zrazu zas nie, drzi sa mi v podvedomi ako kliest