Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravá strava

ikka7

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci. Nasledujúci link obsahuje dotazník:

docs.google.com

Ďakujem za Váš čas a ochotu vyplniť dotazník.
S pozdravom
Andrea Kúdelková

Ikka7

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci. Nasledujúci link obsahuje dotazník:

-odkaz odstránený-

Ďakujem za Váš čas a ochotu vyplniť dotazník.
S pozdravom
Andrea Kúdelková

Zdravy zivot

Utrum, články sú, stačí len rozkliknúť kategórie ... Samozrejme ich nie je ešte extra veľa, ale každý deň pridávame nové :)

Utrum

Veď na tej stránke ešte nič nie je. Neavizuješ to trocha priskoro? Vytvoriť prvú stranu a potom lákať ľudí na čítanie ničoho, to sa mi zdá trocha nefér. Najskôr to tam vyplňte nech má človek aspoň čo prelistovať, toto je o ničom. Takýchto "stránok" ti za deň vytvorím najmenej sto.

Zdravy zivot

Ahojte, rozbiehame blog o zdravšom živote, v ktorom pravidelne budeme uverejňujeme nové články. Dočítate sa o zdravých potravinách, ktoré by nemali chýbať vo Vašej kuchyni, o spôsobe stravovania, pretože nie je dôležité koľko jete ale čo jete! a nebudú chýbať ani recepty. Oboznámime Vás s prírodnými produktami na telo, vlasy a tiež zuby. A čo sa zdravia týka nesmú chýbať cviky a športy, vďaka ktorým sa budete cítiť ešte lepšie. No na našej stránke sme sa zamýšľali aj nad alternatívnejším spôsobom života a pripravili sme si pre Vás aj typy na prípravu niektorých produktov, ktoré máme odskúšané na vlastnej koži. Budeme rady ak sa na našu stránku vrátite aj o niekoľko dní, pretože ju ešte len rozbiehame a každý deň budeme pridávať ďalšie články. :)

vzdravomtele-zdravyduch.webnode.sk

A ak chcete mať aktuálne info, nájdete nás aj na facebooku :
www.facebook.com

dobsimar

Výborný článok, ja som našla výbornú stránku ( www.jedlomkzdraviu.sk ), kde mi poslali info o zdravej strave. Odporúčam jesť hlavne:
Zeleninu
Ovocie
Orechy a semienka
Celozrnné obilniny
Strukoviny
Cibuľovité potraviny (cesnak) atď.

MilanOL

Mám vynikající 1 měsíční zkušenosti s braním kombinace 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny GANODERMOU (Reishi) - CORDYCEPSEM A LVÍ HŘÍVOU. Naprosto se mi zlepšilo zdraví i upravila váha. Odešla Borelióza a veškeré symptomy. Původně jsem tomu nevěřil, ale jelikož je moje zkušenost intenzivní a osobní, rozhodl jsem se, že pokud tady někdo má jakékoliv zdravotní problémy, tohle bude zajímavé řešení alternativy. Poradím jak na to. Spočívá to v přesném dávkování, poměru a doby užívání. Jsem přesvědčený, že to dokáže řešit i daleko závažnější nemoci, rakovinu nevyjímaje. Klidně se ozvěte na email: boomcafe.cz@gmail.com. Zdraví Milan z Olomouce.. :-)

Simi Fastova

ahoj, upravou stravy mozes schudnut aj bez sportu, avsak odporucam pri zmene stravovania tiez aktivny a pravidelny pohyb - pri chudnuti je ziaduce tiez tvarovat postavu a spevnovat svalstvo. Viac pohybu znizuje zrave chute a ked vidis vysledky, mas motivaciu neotvarat doma "zakazany suflik" so sladkostami.
tiez je super vybrat si sport, ktory ta fakt bavi a robi ti radost. napr. niekto nema rad klasicke fitko, radsej si vonku zabeha, niekto rad cvici sam, inemu vyhovuje kolektiv, ktory ho taha. skus si pozriet trebars program Alesye - ma celkom zaujimavu kombinaciu zdraveho stravovania, poradenstva a sportu a mozes si vybrat, co ti viac vyhovuje - ci fitko, alebo zabavnejsi tanec, alebo chces cvicit sama online podla jej videi. glamness.com

Gima

Raw puding

Potrebujeme:

1 zrelé avokádo
1 zrelý banán
1 lyžicu kakaa
med
1 PL kokosového oleja
rôzne oriešky podľa chuti
strúhaný kokos
štipku škorice

Postup: Rozmixujeme avokádo, banán a olej na jemnú kašu. Pridáme med podľa chuti, 1PL kakaa, premiešame. Necháme 10 minút odstáť v chlade a pred podávaním posypeme kokosom a orieškami.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravá strava - Fórum - ZDRAVIE.sk