Bolest v posve

Príspevok v téme: Bolest v posve
lolla1717

dobry vecer chcela by som poradit mam taky problem v den menstruacie som krvaca slabucko mala som ju dostat 2.12.a to bolo slabe spinenie bolo tak az do 4ho aj pocas sexu... 5ho som krvacala uz normalne ale iba 3 dni mavaj ju 6 dni...ked som dokrvacala do 8ho som mala hnedy vytok a momentalne mam silne bolesti v posve ked mocim...nie pocas ale az na konci ma to strasne vo vnutri boli...neviete mi poradit co by to bolo? dakujem pekne ako pisala som do poradne vies preto to je tak pisane a stale mam take vytoky hnede s krvou aj bolesti pri moceni ale nie pocas celeho iba ked docuravam posledne kvapky....aj pri sexe mam mencie bolesti a aj tie vytoky s krvou mam... a strasne nutkanie na mocenie a caste pomozte prosim

anjel25

ja mam teraz podobný problém a bojim sa, na zaciatku mesiaca som mala sex v bazene o dva týždne som mala sex a pH v mojej pošve bolo strašne kyslé potom cely týžden ma pichalo v pošve a mala som take divné tlaky a bolesti v podbrušku, teraz mam menštruáciu a stále bolest pretrváva a tiež chodím často na wc. Co to može byt? nejaký gynekologický zápal? alebo zapal močových ciest? vyšetrí ma gynekolog aj pocas menstruacie?

*lindush*

ahojte tiež mám taký problém začalo ma to bolieť až dnes a taktiež keď močím ale až posledné kvapky tak pociťujem bolesť... skúsim na to mastičku lebo k lekárovi môžem ísť až v piatok..myslíte že pomôže?čo by mi mohlo zabrať za ten čas čo nemožem navštíviť lekára? ...Lolla čo ti povedal lekár a čo na to berieš? prosím poraďte mi

M 25

Migel, na čo prispievaš, ked si chlap a vôbec sa do toho nerozumieš???

máš zápal močových ciest a nemusí to byť až také vážne, ako ťa tu straší Migel ..

chod do lekárne, oni ti poriadia..
sú volnopredajné lieky na to, čo ti pomôžu..

emi

bud rada že nemáš to štípanie...bud je to v začiatkoch alebo je to gynekologicky problem tak či tak potrebuješ lekára alebo skus vyplach rosalginom ale nenechala by som to na nahodu...

lolla1717

ked je zapal mocovych ciest nie je aj stipanie alebo palenie pri moceni? a bolest pri utierani? lebo ja nic take nemam...

emi

určite zápal močových ciest alebo aj vaginálny ono to dosť spolu aj súvisý jedine doktor a antibiotika pomôžu plus odporučam urologicky čaj a brusnice bud tabletky alebo aj take šumivé su dobre :)

samanthas

Nemyslíš, že by to mohol byť aj nejaký zápal? spojený so zápalom močových ciest? šup šup k lekárovi, nieje dôvod čakať, aj keď ti tu niekto poradí, diagnózu ti povie lekár, nečakaj, lebo si ešte uškodíš.