Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epilátor

Izabelka_MT

A inak svokra pri tom fest plakala a odhovárala ma od toho, ale mňa to až tak moc nebolelo, dalo sa to v pohode zvládnť... každý inak pociťuje bolesť... niekoho to môže moc bolieť niekoho menej ..... škoda že tie chllpky používaním epilátoru tmavnú

Izabelka_MT

Ja som si ho v lete kúpila a trocha to bolelo, ale ja som si hned zvykla, je to super vec ...... ale mne tie chlpky začali rásť asi po týždni ( čo by nemali ) a začali mi rásť omnoho tmavšie od mojich !!! ja mám úplne biele a od vtedy mi rastú také do hneda ... použila som to prvý a posledný krát.... ale že vraj ked sa to dlhšie používa, tak ti už môžu chlpky úplne prestať rásť :) ale to je asi len individuálne.... ja by som ho už druhýkrát asi nepoužila...

ewelin28

Ja mám taký ružový od Braunu, čo sotjí cca 30 euro...a po epilácii začnú nové chĺpky rásť po ja neviem asi 5 dňoch...ale sú veľmi jemnučké, takmer neviditeľné a je ich oveľa menej....nerastú všetky naraz...akože nemáš 4 týždne hladkú pokožku bez chĺpka ako sľubujú v reklame, ale je to 100krát lepšie ako žiletka..
čo sa týka bolesti, tak na prvýkrát to je dosť bolestivé...ale po pár razoch sa nato dá zvyknúť...ja už epilovanie lýtok ani necítim....vnútorná strana stehien a podpazušia sú najcitlivejšie :)
Ja by som epilátor za žiletku už nemenila..hlavne v lete je to super....stačí ti raz do týždňa prejsť podpazušie a je stále hladučké...nie ako žiletkou, každý druhý deň, aby to aspoň ako tak vyzeralo :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Epilátor - Fórum - ZDRAVIE.sk