Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolegyna

Mimulus

Vieš prečo? Si si odpovedal sám :) Je to tak nejak dané a vždy sa človek správa ináč v prítomnosti niekoho kto sa mu páči alebo do koho sa zaľúbil. A ty si zaľúbený.

matthias

asi blba otazka, ale ked mi zohnala nejake materialy do skoly, ktore som potreboval a pritom som to spominal iba jej kamaratke, moze to znamenat ze sa jej pacim, lebo parkrat som si uz nieco taketo zle vysvetlil

Mimulus

Hmmm... nakresli jej tam úsmev a daj jej to na miesto kde to určite nájde - a najlepšie by bolo aby si videl jej reakciu, Ak sa usmeje tak :)

matthias

rozmyslal som nad tym ale tak ozaj mi to pride pubertalne, predsalen je uz starsia, tak asi ocakava priamejsi postup ci ?

Agnes999

no a co sa stane ked povie nie? svet sa nezruti. proste to skus a priprav sa na hociaku odpoved. to je uplne normalna sucast zivota byt obcas aj odmietnuty. ale ked to neskusis, nikdy sa nedozvies ci by si mal sancu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolegyna - Fórum - ZDRAVIE.sk