Nafúknuté prsia pred menštruáciou?

Irsulaa

Mne sa prsia pred menzesom tiez doslova nafuknu a su velmi bolestive..je to neprijemne...
Minuly mesiac sma zacali boliet uz na 10 den po skonceni menzesu a boleli do zaciatku dalsej..s tym ze som dostala o tyzden skor..je to normalne ???

veva150

Menštruaciu mam už 3 roky a vždy týžden pred tým ked som ich mala dostat som mala citlivé prsia ale teraz posledný krát to bolo niečo hrozné, strašne ma boleli a akoby boli väčšie a tažšie, je to normálne že som to mala prvý krat?? že doteraz nič take nebolo

barbora821

Ahojte chcela som sa spýtať... mám 14 rokov a ešte stále som nemala menštruáci, venujem sa atletike už tretí rok môže to by aj kvôli tomu? že sa mi "zmenilo" telo...

Wikimon

Presne tak .... pre mna je uplny hroza ist po schodoch .... to je moja vrazda ... ach kde su tie casy ked mi len kramy zacinali a nevedela som ani co je to bolest brucha ... :( .. kazdymy novymy kramamy je to horsie a horsie

Wikimon

No tak napriklad ja ich mam taketo aj tyzden dopredu .... a je to strasne ... sice som na chvilku rada ze mam vacsie prsia ale ta neuveritelna bolest niekedy sa mi ani neda spat koli tomu lebo ked sa prevraciam na bok tak ma bolia ....