Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to už normálne??

Príspevok v téme: Je to už normálne??
tss

Je normálne ked mám už asi 5 rokov totálne nešťastie v láske? Stále sa trápim pre nejakého chlapa..stale dokola to isté. Aj mam chvilku vztah ale po chvilke na niečom stroskotá...všade okolo seba vidim tie harmonické vzťahy ako si chlapi vážia svoje priatelky a ja nemožem najsť 1 chlapa ktory by ma mal rad...už som nomalne zufala..ani nie tak zp strachu z možnej samoty ale z toho že vždy sa len zamilujem som v 7. nebi a hned padnem na hubu...je to strašne nefer...obera ma to o energiu,,každý hovorí nehladaj najdes...lenze neviem sa od toho odputat ja mam na tie vztahy slabosť

Agnes999

si este hodne mlada. ten 29-rocny keby ta mal rad tak je mu jedno aky je medzi vami vekovy rozdiel. 9 rokov neni zas nejaka tragedia, moj priatel je odo mna o 8,5 roka starsi. tak si este nenasla toho praveho, malokto ho najde v 20-tke.

tss

Mimulus ja prave neocakavam tak vela teraz som to s jednym tahala neoficialne asi pol roka...je nam spolu dobre ale hovori ze som pre neho moc mlada(mam 20, on 29) tk nechce nic zoficialnit ale ja to len tak nedokazem, jedine co chcem je normalny vztah a fakt nie som narocna...

Mimulus

Možno od partnerov očakávaš príliš veľa. Toto bolí vždy a veľmi. Skús si dať pauzu - alebo zisti v čom robíš chybu.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to už normálne?? - Fórum - ZDRAVIE.sk