Chorá korela

Alessa

tak som sa registrovala na chate a uz peknych par dni tam nik nebol
pokusam sa aspon tam nejak skontaktovat niekoho od tych ludi marne
nechapem preco sa mi neda tam registrovat ved furt tam niekto pribudne
a inak registracia na chate nieje spojena s forom
zatial som precitala dost ale aj tak je lepsie sa opytat na konkretne veci ich ze ?

Alessa

Ahoj Deria nechcem ta obtazovat ale,opytala si sa tam na tom fore co sa deje? stale nemozem regnut na to forko
jedine kam som sa registrovala je CHAT a tam este nik nebol nemam sa ako s nimi spojit

Alessa

Prihlásenie sa do fóra momentálne nie je možné

toto je veta ktora sa zobrazuje po kliknuti na Registrovat

ale budem to skusat dalej ...ak sa podari dam vediet - zatim :)

Deria

Nejako mi vynechalo celu vetu, takze: kliknes na registrovat, vyplnis formular a odosles. Potom dostanes mail...atd.

Deria

Alessa, je mi luto ale naozaj neviem, kde moze byt chyba. Kliknes na a na tvoj mail by si mala dostat link, na ktory si kliknes, tam by mal byt tvoj prihlasovaci kod, ktory si vsak neskor mozes zmenit. Aspon takto si to pamtam. Este skusaj a daj vediet, ci sa podarilo.:)
Dobre, ze mas zaujem sa tam zaregistrovat, lebo zo skusenosti chovatelov sa mozes vela naucit a hlavne, ked sa nieco prihodi, mozes sa poradit.:)
Ked mas prvého vtacika, mas sa este co ucit,:)lebo vtak nie je macka, ci pes. Aj ked sa to nezda, vtaci su veda sama o sebe a narocnejsie, nez sa zda. Nemyslim tym len starostlivost a hygienu.

Alessa

Ahoj no zatial nemam a dufam ze nebudem mat aj ked u zvieratka nikdy nevies a aj nejake rady by sa zisli vsak je to moj prvy vtacik... mohla by som ta poprosit keby si im nejak dala vediet aby sa mi dalo registrovat na ich stranke ? bola by si velmi zlata zatial dakujem :-)

Deria

Alessa, ja som tam uz sice dlho zaregistrovana ale nechapem preco sa ti to nedari.:(
Mas nejaky problem s papuskom?