Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Starsi chlap, kazda by si tym mala prejst?

Príspevok v téme: Starsi chlap, kazda by si tym mala prejst?
slecnaA

viem ze je tu viacej takych tem, ale fakt to zacina byt nejak v mode, uz aj baby do ktorych by som to ozaj nepovedala stretavam s 30-40 a viac rocnymi chlapikmi, jeden manazer, druhy riaditel atd, a pritom nevravim ze musia byt na peniaze, moze ich skutocne pritahovat starsi pupkaty chlap svojimi skusenostami a charizmou ?

eli.cic

s tým nickom je to asi tak, že si ho tá druhá píše troška inak ako ty a teda je to v pohode.

A odpoveď na otázku: nikdy nevieš do koho sa zaľúbiš - tak isto sa môžeš zamilovať do černocha, číňana, róma ako aj staršieho muža.

niektoré sa však nezamilujú, alebo niektorí .... ale sú spolu len pre nejaké výhody - dom, auto, mladosť a pod.

ja osobne by som sa však so starším chlapom cítila ako so svojím otcom a jedného otca už mám :)

inak ja mám o 7 rokov staršieho a už aj ten má občas príliš dospelé názory, správanie, čo by som niekedy vymenila za mladšie :D

Slecna A.

Mili Admin, ako je mozne, ze ak ked mam registrovany nick, stale tu niekto pod nim prispieva a vytvara temy???????

RNG

Cela tato tema sa nesie vo zmysle sexu. Ale partnerstvo medzi ludmi je viac nez sex a pre niekoho moze byt partner aj ovela starsi pritazlivy.
Niekedy nerozhoduje ani telesny vzhlad, ani peniaze.
Ale je pravda, ze dlhodoba zhoda pri privelkom vekovom rozdiele je pomerne zriedkava a casto sa take vstahy po case rozpadnu.

Magy

SlecnaA - u chlapa v 40-tke ak chce 20rocnu nejde o nevyzretost, ale o osobne preferencie. Niekto je na silne, iny na stihle, starsie, dlhovlase, blondate, rysave, cickate, neviemakee... nema to nic spolocne s vyzretostou ci nevyzretostou.
tak ako vsetky zeny maju urcite preferencie, co sa tyka partnera. vacsie ci mensie limity alebo obmedzenia, ci sa to tyka vyzoru, veku, rasy alebo jeho vlastnosti.
jedna by araba nechcela ani za svet, ina sa za inym ani nepozrie. a nemam dojem, ze by sa taketo zeny mali oznacovat nejako znevazujuco. ;)
osobne poznam minimalne dva stastne pary uz aj s detmi, kde peniaze definitivne nie su tym, co ich spojilo a vekovy rozdiel medzi oboma je viac ak 20 rokov.

lost

to je taka ista otazka ako keby mal mat starsi muz povinne jednu hyper mladu babu :D
ale ak by som si mal predstavit, ze by som mal mat vztah s vlastnou dcerou doslova (ved 40rocny moze mat 20rocnu dceru, je to uplne normalne, no..) tak mi to pride fakt divne.. jasne ze su obaja svojpravny a dospely, ale podla mna je to neprakticke.. paradoxne poznam viac skor starsich ako skor mladsich ludi, ale ich zmyslanie je diametralne odlisne..
a to mi povedalo dost ludi (prave starsieho veku), ze ten vekovy rozdiel = zivotne vyhody, nic ine.
a ti ludia maju DOST skusenosti, nie su to katolici co su kazdy den v kostole, ani robosi, ani milionari, ale maj udecentny zivot, dobre pozadie a da sa na nich spolahnut a doverovat im, cize by som ich nehadzal len tak, do kosa..
otazka len spociva v tom, kolko z tychto ludi je farizejov a vodu kaze a vino piju..
viem si zivo predstavit takeho 40rocneho, co dostane zachvat strachu ze oo boze som uz 40rocny co ak zajtra dostanem infarkt lebo som sa vysral na zdravu stravu a ani si neuzijem s mladou babou? radsej to skusim hned.. ehm no :D zijeme len raz :D

Agnes999

U mna je ok tak do 10 rokov. Najviac sa mi pozdava do 5 rokov vekovy rozdiel, hoci teraz mam priatela o 8,5 roka starsieho. A precitaj si tuto temu ked budes mat sama 30 ako ich oznacujes, ze stari a pupkati! Ako 30-rocna sa najskor budes citit sexi a mlada baba, pokial teda nebudes ako jeden moj kamos ktory v 30-tke furt vyprava len o tom, aky je stary a uz si pomaly vybera rakvu!

didaada

nikde som nepisala ze s nim chcem stravit zvysok zivota, je slobodny a ja tiez proste si uzivame pritomnost, to ze spolu spime a travime volny cas neznamena ze sa o rok vezmeme a budeme spolu az do smrti proste nam to momentalne obom tak vyhovuje, a mozem ta ubezpecit ze peniaze z neho netaham mam totiz svoje, nedokazem pochopit preco by nemohol podla vas mladu zenu pritahovat starsi muz a hlavne vtedy ked na svoj vek ani nevyzera.....a su aj taki ludia ktori sa naozaj vezmu a klape im to nechapem preco musite kazdeho skatulkovat

kasandra

didaada- dobre, máte sa radi, ale ak Vám to vydrží až do toho staršieho veku, tak co pak? Ty budeš ešte pomerne vitálna a on už starý chorľavý dedko. Bude ťa baviť aj potom? To ja by som volila skôr mladšieho od seba ako o takých cca 15 a viac rokov staršieho.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Starsi chlap, kazda by si tym mala prejst? - Fórum - ZDRAVIE.sk