21 a stale nic

Príspevok v téme: 21 a stale nic
Orb.Viktor

Zdravim vyskytol sa u mna taky problem ak sa to da nazvat. Mam 21 no doteraz som nemal ziaden vztah, ani jednu pusu- proste nic. Neviem co si mam sam o sebe mysliet. Pride mi to dost uletene ale som s tym aj zmiereny ze nemam ziadnu priatelku ani ziadnu vaznu znamost.
Ked stretnem na ulici nejaku peknu tak problem by nebol ju oslovit. Skor by som povedal aj ked nejaku peknu uvidim hmm tak je pekna ale neoplati sa- jednak ja az tak velmi krasou nevynikam ale zato skaredy tiez niesom. A dalsim problemom by bolo aj to ze sa snazim uvazovat triezvo co sa takych veci tyka. Takze aj ked sa zalubim do nejakej tak to nikdy nedotiahnem do niecoho co by sa dalo povedat ze by bol vztah. Konci to tym ze ma odmietne, no pre mna to nie je ziadna velka prehra skor naopak akoby mi spadol kamen zo srdca a pozrel sa na ten svet este triezvejsie nez inokedy.

Tak rozmyslam co by bolo lepsie ostat nadalej bez vztahu a sam alebo o nieco bojovat?

beskyd

dvojpes, tak ako si to podal to znie zámerne čierno - bielo a až takto sa generalizovať a idealizovať nedá, ale každopádne z prostredia malého sídla je omnoho väčšia šanca (prípadne jediná šanca) natrafiť na ženu, ktorá je príjemná, láskavá, oddaná, spontánna, veselá, prirodzená, vľúdna, verná, menej škrobená, sterilná a zdegenerovaná malomeštiactvom, otupená konzumom a snobizmom v porovnaní s mestskou.

donatello

dedincanky nie su az taka dobra volba ako by sa mohlo zdat, akonahle ju vezmes medzi ludi do mesta, odtrhne sa z retaze

doubledog

beskyd
ty naozaj veris tomu, ze na vidieku ziju cisti a neskazeni ludia?
a ze mesto ma demonicky vplyv, ktory ludi robi zlymi?

beskyd

tomu neverím že každá sa odtiaľ chce dostať, nie každá snáď potrebuje nejaké smradľavé a hlučné mesto so shoppingami... a potom vyvstáva teda otázka, že kde treba hľadať, na marse?:)

doubledog

beskyd
hladat zenu v malych dedinach a kopaniciach?
to akurat najdes nejaku, ktora sa chce odtial dostat a jej jedina sanca je pouzit na to nejakeho muza.

beskyd

však v tejto dobe aj tak nie je o koho stáť. keď si hore, chcú ťa využiť, keď si dole, ostane ti tretia trieda. hľadaj zmysel niekde inde, nie v ľuďoch a ženu hľadaj len v malých dedinách, na samotách a kopaniciach, tam to ešte má úroveň, inak škoda času:)

Magnolinka13

Ako sa spomínalo v nižších príspevkoch nie je to vôbec hanba, že nikoho nemáš. Ja som na tom podobne. V tejto dobe je ťažké nájsť m si rozumieš pretože v dnešnej dobe ľudia len klamú, podvádzajú atď. :-)