Kolko stoji zubny strojcek?

Iva123

Ahojte som 15 ročné dievča a chcem strašne strojček pretože dvojky mám strašne vpredu ako upír...Ale chcela by som vedieť kde je najlačnejší? Okolie TN.Poisťovňu mám všeobecnú takže mi asi nič nepreplaťia? Prosím súrne to potrebujem vedieť.Za odpoved vopred Ďakujem.:D

werony

ahojte. Prosím poraďte mi niekto dobreho a nie príliž drahého čelustneho ortopeda v BA, ktorý by mi spravil horný aj dolný strojček a nepýtal si za to niekolko tisic... Mám už dávno po 18tke , takže poisťovňa mi nič nehradí.

veronika8

Dobry den, vedel by mi niekto poradit v Presove, alebo v blizkom okoli nejakeho statneho celustneho ortopeda. Najlepsie no najlacnejsieho,kedze mi poistovna nic nepreplati.Dakujem

vazocka

Môžem sa, prosím, spýtať, či tu má niekto skúsenosť s cenami fixných zubných strojčekov po osemnástke v Trenčianskom kraji? Chcela by som zistiť, kde by ma to vyšlo najlacnejšie... Za odpoveď vopred ďakujem.

monik1990

jana C

prosim ta pekne ku komu chodis ze si platila len 123 eur, prosim ta napis mi na mail monika.anyalaiova@gmail.com budem velmi rada za radu:dakujem moc

Carie

to kde ste si dali robit take lacne strojceky? napiste meno lekara a mesto. ja som bola nedavno u jednej celustnej ortopedicky a za strojcek chcela 2500 € :-( obycajny, ziaden specialny neviditelny! skoro som skapala! co ja kradnem??