Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko stoji zubny strojcek?

fefe15

shojte ja sa prave chystam na sztrojcek a potrebujem vediet kolko stoji v kosicky kraj vedeli by ste mi poradit prosim dakujem

wewa2

ja som mala pred 4-5 rokmi na Heyducke v BA, Dr.Turzo, super pristup, ceny sa dali, tusim jedini tam robia aj tie vnutorne neviditelne strojceky, ale vtedy sa este len zacinali.

SKOPI

Ahojte,
hladam uz dost dlho na nete, ale neviem sa dopatrat, kto je valstne dobry zubar v BA? Chcela by som si dat urobit fixny strojcek. mate niekto zubara, s ktorym ste spokojny?
D.A.K.U.J.E.M.

IvanR

Ahojte viete mi poradit zubara v Zilinskom kraji (najlepsie Martin ) ? Moja 12 rocna dcera potrebuje urgent fixny zubny strojcek, ale zubarka chce po nas 2000€ .
dakujem

Bron

Ahoj Peter, dakujem za info. kam si chodil na mudronovu prosim. mas na nich aj kontakt? tiez potrebujem len na horne zoboradie, mozno by som to poriesila uz aj takto na tej mudronke. Dakujem!

peter1002

Bron

Mal som strojcek pred 2 rokmi, stal 300 Eur (len horne zuboradie) a chodil som na Mudronovu. Neviem co stoji teraz.

Krekra

Ahojte ja si tiez chcem dat strojcek...len mam strach ze to bude velmi boliet...:( lekar mi povedal ze mi budu tahat dva uplne zdrave zubky...a o dva mesiace budem mat 18 rokov...tak neviem ci to stihnem, aby som neplatila celu sumu...

Bron

Ahojte, som velmi rada, ze som natrafila na toto forum. Chcela by som sa spytat, ci viete o nejom stomatologovi z Bratislavy, ktory si nevypyta za fixny strojcek 2000 eur. Moj si pytal dnes len za odstranenie kamena na spodnych zuboch a prelestenie 35 eur, a to som bola v kresle snad 10 minut, ak nie menej. Chcela by som si dat vyrovnat zuby, ale mam uz 27, takze viem, ze mi to nebude hradit poistovna. Viete, o niecom?

Jana C

DIA K
To, či berie nových neviem, skús tam zavolať. Je taká staršia, možno 45-50. Mám strojček len 5 mesiacov a predné zuby mám výrazne rovnejšie, tak ju môžem len odporúčať. Ak tam zavoláš, tak Ti dá termín tak o mesiac, ale odporúčam Ti najprv navštíviť normálnu zubárku a dať si skontrolovať chrup. Mňa stará zubárka pustila na strojček, ale nemala som z toho dobrý pocit, tak som ju rýchlo vymenila a nová mi našla toľko kazov, že sa mi strojček posunul o 4 mesiace a stále nemám ten chrup 100%. Že keby mám na takých zuboch strojček, tak mi tým tlakom prasknú...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.