Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory

Príspevok v téme: Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory
mick fox

ahojte mam taky problem, v nasom vztahu su hadky priemerne raz do tyzdna,samozrejme pocas tych 5rokov co sme spolu som navine prevazne - agresor teda podla mojej priatelky tak sa chcem podelit s vami o to co sa vlastne deje a ako to cele zacalo.myslim si ze spravanie mojej priatelky je divne teda aspon pre mna, zacalo to ked sme boli v prahe najprv telefonat z nejakeho slovenskeho cisla o stretku, potom som sa dozvedel ze ked som chodil do restauracie tak mojej priatelke nechal jeden ubytovany papierik s cislom ze ked sa bude chciet vyrozpravat,lebo byval vedla nas a pociul ze sme sa hadali,predomnou ju ohovaral a za mojim chrbtom jej dal svoje cislo,samozrejme toto som sa nedozvedel za horuca ale neskor ked sme uz v tej prahe neboli,neskor sme odisli do anglicka,tam boli tiez take mensie problemy s tym ze jej spravanie sa mi nepacilo - naprv v prvej robote v ktorej sme pracovali spolocne tak jej manazer vtipkoval s nou takym sposobom a daval jej take otazky ze ci si holi vaginu,neskor pred majitelkou povedal ze ma pre moju priatelku novy job s to je prostitucia,ona hovorila ze toto vsetko je sop srandy no mne sa to nepacilo a povedal som jej ze nech s tym nieco robi zue predsa musi mat svoju hrdost samozrejme ja som bol zas ten zli,ine zeny aj v jej veku ked tento clovek adresoval podobne veci ho bud odbili alebo sa mnu vyhrazali ze to nahlasia no moja sa na tom smiala. neskor jej napisal niekto z azetu ze uz je doma ze ma prist to bol nejaky zo zvolerna a pytal sa jej ci ma este piercing v jazyku a ze bola super,ked som sa jej spytal ze ako je mozne ze jej niekto pise a vie o jej piercingu v jazyku povedala ze to mala piercing v oboci a ze henten si vymysla ze s tym sa stretla este predtym jak bola somnou,ked mu to sla vyvratit a napisala mu ze sa na to pozeram tak samozrejme jedna jeho reakcia na to bol smajlik a uz sa neozval,ked som za to nervacil a opytal sa co to ma znbamenat tak som bol vlastne nasilnik a niekto kto jej nadava nepravom,neskor som sa dozvedel ze este ked sme boli na slovensku a pohadali sme a ona odisla tak jej byvaly ju cakal na stanici v blave pretoze tam prestupovala na vlak a on ju odviezol do nitry a dal jej tisic korun na cestu toto som sa dozvedel az pol roka potom co sa to stalo,,neskor tento byvaly vo facebookovej konverzacii jej pisal oslovenia typu laska a dokonca jej aj poslal fotku kde ona cupi v jeho byte v tangacoch on vedel ze ja to uvidim a samozrejme ked som sa na to ohradil a zacal som nervacit co to ma znamenat tak bola hadka ze ja som vlastne primitiv sak sa nic nedeje. nakoniec kazdy pracujeme zvlast,ona ma tu istu pracu ako ja az na to ze v inej firme,naposledy som jej nasiel v mobile sms kde bolo napisane sexi lady a bolo to od jej manazera na otazku co to ma znamenat bola odfpoved ze sak so srandy ze on mi to aj v robote povie pred vsetkymi,nemyslim si ze sa takto oslovuju ludia v praci,ze tak oslovuje manazer zamestnankynu a este jej aj zavola,nakoniec take hluposti ze mala od neho zmeskany hovor alebo prazdnu sms a na otazku co to je tak sa ho opytala a on jej povedal ze omylom,,omylom jej vola omylom jej pise prazdne sms,,nakoniec bola z toho hadka jak ja koho podozrievam. raz sme sa rozpravali celkom vazne a ja som jej povedal ze jak som nastupil do mojej prace tak asi mesiace potom prisla zamnpou jedna zamestnankyna ktora sa ma pytala ze ako budem travit vianoce,ja som odpovedal ze doma s partnerkou a ona sa opytala ze ci je moja priatelka britka na to som odpovedal nie slovenka tym to haslo,ju zas v praci volal nejaky kolega na kavu po praci - nechapem stretnutiu na kave

zuzuzuR.

Chudera: Keby som nemala podobny typ partnera ako mas ty, mozno by som ta tiez odcudzovala a jeho utesovala, ale viem asi o com pises. Su to muzi, ktori su zakomplexovani a vsade vidia problem, vsetko vidia vlastnymi ocami, jeho nepresvedcis o oapku a verejnosti to on poda tak, ze z teba vyjde kurva a z neho dobrodinec, co ta chce napravit. Vykasli sa nanho, len si znicis nervy a povest.

paganstorm

čo nechapeš na tom, že chce isť na kavu s kolegami po robote? na tom nič zle nie je, teda nemalo by byť, keby tvoja baba bola normal
inač mam z nej pocit, že sa kurvi kade chodi

Vemeno

Chudera,

je dobre , ze si napisala viac prispevkov. Teraz uz je jasne, ze v danej situacii pises len to, co sa ti hodi a sama si protirecis.

Mick Fox,

mal by si sa zamysliet s kym vlastne chodis. Tvoja priatelka je pravdepodobne psychicky chora atrpi paranjou.

eli.nick

Chudera: verím tomu, že o tej svojej minulosti nehovoríš ako o niečom, za čo by si sa hanbila. MALA BY SI SA! a ten tvoj nick asi na teba sedí.

mick fox: a ty si asi myslíš, že láska je len o tom, dávať si drahé darčeky. Že stačí žene dať drahé topánky a tým sú vybavené všetky vzťahové záležitosti.

P.s.:Vy dvaja sa možno aj k sebe hodíte, len by ste sa mali na seba pozrieť z iného pohľadu: Fox - ty chceš ženskú, ktorej môžeš platiť za jej služby a Chudera - ty si tá, ktorá chce mať zaplatené, lebo nejaké veci - debilné oslovenia, vtipy a kto vie čo všetko sa zadanej ženskej nemajú hovoriť (ak má k sebe nejakú úctu)

Nový Príspev

tiez nechapem zeny ktore robia slapky a potom chcu aby sa k nim ludia spravali ako k neposkvrnenej princeznej.

kasandra

mick fox- odpoveď na tvoju otázku v názve témy je jednoznačná, áno si psychický chorý. A daj si už pauzu, budú ťa bolieť prsty z toľkého písania.

ludiaaa

avsak, ked si sa zacala predavať(neviem ci je to pravda), tak ti muselo dojsť ze si klesla na uplne dno, ja byt tebou tak ma viacej trapi moje svedomie a to ze musim zit sam so sebou ako to ze ma ohovarajú druhý .. avsak vedela si ze to budes lutovat ... a bola tam sanca ze sa to dozvie okolie, a predsa si do toho sla ... a nehovor mi ze nebola iná cesta .... vždy je iná cesta pred tym aby sme sa začali predávať ... radsej sa uplne uskromniť žiť z nicoho ako zit si normalne a predavať sa ... aspoň ja mám taký názor, teraz ked uz si možno pochopila co za chybu si spravila tak nehrajme sa tu na neviniatka ale priznajme si chybu a snažme sa ju nejako napraviť ...

Chudera

toto sa neda vyriesit, on trpi nejakou sugesciou alebo co, proste on si nieco zmysli a je to tak proste a ja mu nemam jak dokazovat veci..5 rokov dokola stale take iste. no teraz uz stacilo aby mne niekto rozpraval a pisal na mna nezmyli kade tade a ja vlastne nemozem nic robit iba sa prizerat ako si niekto o mne nieco take mysli a bude mysliet ok..toto uz naozaj presiahlo medze...toto je na nna dost...

ludiaaa

ludiaa, ved si to napiste v sprave, je to trapne pre vas, je to trapne pre nas ... nemusime to citat ale v sukromí si to lepsie vyriesite ... to vazne chcete aby ste sa po piatich rokoch rozisli tak ze sa budete ohovarat na nete navzajom ? nechcete mat aj pekne spomienky ? tak si sadnite , povedzte ze sa neuvidite, naposledy sa obimnte, vsetko si vysvetlite , urcitu dobu ziadny kontakt ... ale zlo nieje nikdy dobre ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory - Fórum - ZDRAVIE.sk