Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory

Príspevok v téme: Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory
mick fox

ahojte mam taky problem, v nasom vztahu su hadky priemerne raz do tyzdna,samozrejme pocas tych 5rokov co sme spolu som navine prevazne - agresor teda podla mojej priatelky tak sa chcem podelit s vami o to co sa vlastne deje a ako to cele zacalo.myslim si ze spravanie mojej priatelky je divne teda aspon pre mna, zacalo to ked sme boli v prahe najprv telefonat z nejakeho slovenskeho cisla o stretku, potom som sa dozvedel ze ked som chodil do restauracie tak mojej priatelke nechal jeden ubytovany papierik s cislom ze ked sa bude chciet vyrozpravat,lebo byval vedla nas a pociul ze sme sa hadali,predomnou ju ohovaral a za mojim chrbtom jej dal svoje cislo,samozrejme toto som sa nedozvedel za horuca ale neskor ked sme uz v tej prahe neboli,neskor sme odisli do anglicka,tam boli tiez take mensie problemy s tym ze jej spravanie sa mi nepacilo - naprv v prvej robote v ktorej sme pracovali spolocne tak jej manazer vtipkoval s nou takym sposobom a daval jej take otazky ze ci si holi vaginu,neskor pred majitelkou povedal ze ma pre moju priatelku novy job s to je prostitucia,ona hovorila ze toto vsetko je sop srandy no mne sa to nepacilo a povedal som jej ze nech s tym nieco robi zue predsa musi mat svoju hrdost samozrejme ja som bol zas ten zli,ine zeny aj v jej veku ked tento clovek adresoval podobne veci ho bud odbili alebo sa mnu vyhrazali ze to nahlasia no moja sa na tom smiala. neskor jej napisal niekto z azetu ze uz je doma ze ma prist to bol nejaky zo zvolerna a pytal sa jej ci ma este piercing v jazyku a ze bola super,ked som sa jej spytal ze ako je mozne ze jej niekto pise a vie o jej piercingu v jazyku povedala ze to mala piercing v oboci a ze henten si vymysla ze s tym sa stretla este predtym jak bola somnou,ked mu to sla vyvratit a napisala mu ze sa na to pozeram tak samozrejme jedna jeho reakcia na to bol smajlik a uz sa neozval,ked som za to nervacil a opytal sa co to ma znbamenat tak som bol vlastne nasilnik a niekto kto jej nadava nepravom,neskor som sa dozvedel ze este ked sme boli na slovensku a pohadali sme a ona odisla tak jej byvaly ju cakal na stanici v blave pretoze tam prestupovala na vlak a on ju odviezol do nitry a dal jej tisic korun na cestu toto som sa dozvedel az pol roka potom co sa to stalo,,neskor tento byvaly vo facebookovej konverzacii jej pisal oslovenia typu laska a dokonca jej aj poslal fotku kde ona cupi v jeho byte v tangacoch on vedel ze ja to uvidim a samozrejme ked som sa na to ohradil a zacal som nervacit co to ma znamenat tak bola hadka ze ja som vlastne primitiv sak sa nic nedeje. nakoniec kazdy pracujeme zvlast,ona ma tu istu pracu ako ja az na to ze v inej firme,naposledy som jej nasiel v mobile sms kde bolo napisane sexi lady a bolo to od jej manazera na otazku co to ma znamenat bola odfpoved ze sak so srandy ze on mi to aj v robote povie pred vsetkymi,nemyslim si ze sa takto oslovuju ludia v praci,ze tak oslovuje manazer zamestnankynu a este jej aj zavola,nakoniec take hluposti ze mala od neho zmeskany hovor alebo prazdnu sms a na otazku co to je tak sa ho opytala a on jej povedal ze omylom,,omylom jej vola omylom jej pise prazdne sms,,nakoniec bola z toho hadka jak ja koho podozrievam. raz sme sa rozpravali celkom vazne a ja som jej povedal ze jak som nastupil do mojej prace tak asi mesiace potom prisla zamnpou jedna zamestnankyna ktora sa ma pytala ze ako budem travit vianoce,ja som odpovedal ze doma s partnerkou a ona sa opytala ze ci je moja priatelka britka na to som odpovedal nie slovenka tym to haslo,ju zas v praci volal nejaky kolega na kavu po praci - nechapem stretnutiu na kave

winki

Ty kks, mojmu zajacovi tecie mesiac nonstop oko....to teraz sa mam uraziť na priateľa, že hneď nebeži so mnou na veterinu????? Ked tam samozrejme mozem zajst aj sama?????

mick fox

ona mu odpovedala ze nepojde on jej na to povedal ze tpo nieje pekne od nej, v praci nema kamaratov len kamaratky, svoje hdoinove brejky stravi za jednym stolom vacsinou s pakistancom, ja travim svoje brejky sam v aute kedze som fajciar tak nechodim do kantyni a aj tak o tej rano kedy ja chodim na svoj brejk tak ci tak kazdy uz ma po brejku,,nakoniec som ja ten co v praci laskuje so zenami ale to len ona o tom nevie,,,naposledy konkretne vcera vznikla hadka najprv rano z toho ze ked prisla moja priatelka zamnou s tym ze sa boji o zdravie nasho psa lebo ma problem s opdtrhnutym nechtom tak som jej povedal ze ma telefon ked chce mat pokoj na dusi nech zavola slovenskemu veterinarovy a konzultuje tento stav , a potom vecer ked prisla dole z postele divna a ja som sa jej opytal ze co jej je ked pride bez slova dole,z takychto veci v nasom vztahu vznikaju hadky stale viac sa uraza. len tak pre zaujimavost aby ste si nemysleli ze sa o nu nezaujimam tak sa jej snazim vo vsetkom pomahat, paci sa jej tetovanie tak som vybavil jedneho z najlepsich taterov v uk,nic jej nezakazujem,zaujimam sa o jej zdravie napr ma nejake zenske problemy hovorim jej necho ide na prehliadku ked nie cez statne zariadenie nech si zaplati sukromne,nasiel som pre nu drahe kadernictvo sam kadernik sa cudoval ze som ju tam bukol ja ze toto muzi nerobia,na vsetko alebo vacsinu veci ktoru ona chce mam pozitivny nazor a som ochotny ju v tom podporit, mimo toho doma vacsinou varim ja takze veci ze by musela v domacnosti vsetko robit ona tiez niesu pravda. za tento cas co sa snazim som sa od nej dopocul asi tak tolko ze vlastne v zivote som pre nu nic neurobil,nech si dam bod ked to spomeniem ze si nevazi to co pre nu robim alebo ze som primitiv a chudak,,teraz sa pytam som naozaj psychopat a arpobim nieco zle alebo bude chyba niekde inde? dakujem za vas nazor

winki

a je uplne jedno či je to myslené vážne, alebo zo srandy. Lebo to zo srandy si nemože dovoliť ani najlepší kamarát.

xxy

zle sa tomu rozumie, ale ta tvoja velmi dobre vie, co robi, robi si z chlapov dobry den a takisto aj z teba. a ten jej boss :) tak tam urcite nieco tiez bolo, nebud naivny. no smola, vymen frajerku.

Maoam

nemyslim, ze by bol paranoidny, toto je az prilis vela 'nahod' a divnych okolnosti na to, aby si to vymyslal ci zvelicoval fakty

podla mna je to pekna potvora, ale bude je tak dobra v posteli, alebo je do nej slepo zamilovany, ze mu este nedoplo, ze chyba nie je v nom,ale..

winki

no ja ti odpoviem len na jednu vec, keby ja niekde pracujem a ponuknu mi, že možemísť robiť prostitutku tak v momente z tej danej firmy odchádzam.

doubledog

tak trpis paranoidnou ziarlivostou alebo ta tvoja z teba robi riadneho k....a

a hlavne nechapem, ze po takom mnozstve podozrivych okolnosti s nou este stale si