Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory

Príspevok v téme: Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory
mick fox

ahojte mam taky problem, v nasom vztahu su hadky priemerne raz do tyzdna,samozrejme pocas tych 5rokov co sme spolu som navine prevazne - agresor teda podla mojej priatelky tak sa chcem podelit s vami o to co sa vlastne deje a ako to cele zacalo.myslim si ze spravanie mojej priatelky je divne teda aspon pre mna, zacalo to ked sme boli v prahe najprv telefonat z nejakeho slovenskeho cisla o stretku, potom som sa dozvedel ze ked som chodil do restauracie tak mojej priatelke nechal jeden ubytovany papierik s cislom ze ked sa bude chciet vyrozpravat,lebo byval vedla nas a pociul ze sme sa hadali,predomnou ju ohovaral a za mojim chrbtom jej dal svoje cislo,samozrejme toto som sa nedozvedel za horuca ale neskor ked sme uz v tej prahe neboli,neskor sme odisli do anglicka,tam boli tiez take mensie problemy s tym ze jej spravanie sa mi nepacilo - naprv v prvej robote v ktorej sme pracovali spolocne tak jej manazer vtipkoval s nou takym sposobom a daval jej take otazky ze ci si holi vaginu,neskor pred majitelkou povedal ze ma pre moju priatelku novy job s to je prostitucia,ona hovorila ze toto vsetko je sop srandy no mne sa to nepacilo a povedal som jej ze nech s tym nieco robi zue predsa musi mat svoju hrdost samozrejme ja som bol zas ten zli,ine zeny aj v jej veku ked tento clovek adresoval podobne veci ho bud odbili alebo sa mnu vyhrazali ze to nahlasia no moja sa na tom smiala. neskor jej napisal niekto z azetu ze uz je doma ze ma prist to bol nejaky zo zvolerna a pytal sa jej ci ma este piercing v jazyku a ze bola super,ked som sa jej spytal ze ako je mozne ze jej niekto pise a vie o jej piercingu v jazyku povedala ze to mala piercing v oboci a ze henten si vymysla ze s tym sa stretla este predtym jak bola somnou,ked mu to sla vyvratit a napisala mu ze sa na to pozeram tak samozrejme jedna jeho reakcia na to bol smajlik a uz sa neozval,ked som za to nervacil a opytal sa co to ma znbamenat tak som bol vlastne nasilnik a niekto kto jej nadava nepravom,neskor som sa dozvedel ze este ked sme boli na slovensku a pohadali sme a ona odisla tak jej byvaly ju cakal na stanici v blave pretoze tam prestupovala na vlak a on ju odviezol do nitry a dal jej tisic korun na cestu toto som sa dozvedel az pol roka potom co sa to stalo,,neskor tento byvaly vo facebookovej konverzacii jej pisal oslovenia typu laska a dokonca jej aj poslal fotku kde ona cupi v jeho byte v tangacoch on vedel ze ja to uvidim a samozrejme ked som sa na to ohradil a zacal som nervacit co to ma znamenat tak bola hadka ze ja som vlastne primitiv sak sa nic nedeje. nakoniec kazdy pracujeme zvlast,ona ma tu istu pracu ako ja az na to ze v inej firme,naposledy som jej nasiel v mobile sms kde bolo napisane sexi lady a bolo to od jej manazera na otazku co to ma znamenat bola odfpoved ze sak so srandy ze on mi to aj v robote povie pred vsetkymi,nemyslim si ze sa takto oslovuju ludia v praci,ze tak oslovuje manazer zamestnankynu a este jej aj zavola,nakoniec take hluposti ze mala od neho zmeskany hovor alebo prazdnu sms a na otazku co to je tak sa ho opytala a on jej povedal ze omylom,,omylom jej vola omylom jej pise prazdne sms,,nakoniec bola z toho hadka jak ja koho podozrievam. raz sme sa rozpravali celkom vazne a ja som jej povedal ze jak som nastupil do mojej prace tak asi mesiace potom prisla zamnpou jedna zamestnankyna ktora sa ma pytala ze ako budem travit vianoce,ja som odpovedal ze doma s partnerkou a ona sa opytala ze ci je moja priatelka britka na to som odpovedal nie slovenka tym to haslo,ju zas v praci volal nejaky kolega na kavu po praci - nechapem stretnutiu na kave

Chudera

Vies poviem ti len tolko nebudem sa vobec rozculovat. Nieje ti trapne tu klamat a prekrucat veci len aby si ma ociernil? Pytam sa ta teraz pred vsetkymi a myslim ze ich tu je dost. Naco si so mnou? Pytaju sa to vsetci. Za cely cas si nenapisal nic pozityvne a dokonca ked som sa to uz pytala aj osobne tak som sa nic nedozvedela.uz sa ta to tu niekto pytal a tiez si ho odbil. Ma aj pozitivne ale tak. Ziadne ale tak. Mna nebavi pocuvat dokola jaka som zla apd. A sracky typuuz to viac nepoviem atd. Mas so mnou pRoblem, vsetci odporucaju rozchod tak potom? Co ty este potrebujes diskutovat? Treba konat a netrapit sa dalej.

mick fox

nie ty si si to v prvom rade nemala nechat pisat ani hovorit od niekoho myslim si ze aj to ked ti to niekto hovori a ty sa na neho usmievkas tak je to dost nefer voci mne ale to tebe asi v tej tvojej hlavicke pomotanej nedochadza,,problem je ten ze keby sa situacia obratila a nasla by si to ty mne v telefone alebo v spravach tak by cely tento problem prebiehal ovela horsie a nie tak ze tu diskutujem o tom ze ci je to vhodne spravanie zeny v partnerskom vztahu,,btw nerozumiem tomu ze preco ti iny kamarati ktorych poznas cely zivot nepisu sexi lejdy a babe a podobne, ja by som si to nedovolil povedat dokonca ani kamaratke iba tak zo srandy pre pekne oci vies,,asi tolko ti k tomu poviem,,a toto vsetko som ti uz hovoril lenze ako vzdy napises sem aby si sa obranila a vysmiala ma samozrejme nezabudnes podotknut to ze sa to riesi 3 mesiace,,toto je len jedna vec lenze s tebou sa sracky tahaju 5 rokov,a ty sa spravas jak zena bez hrdosti,,kolko kolegov okrem tohto tvojho kamarata ti hovori podobne veci?? to je ospravedlnenie ze ja mam 25 on ma 25? ja mam 28 a tiez to nepotrebujem nikomu hovorit,,kedf som to nasiel a spytal sa na to keby si to okomentovala tak ze je to nevhodne podla teba a povedala si mu nech take veci nepise ok myslel by som si ze mas v sebe troska hrdosti ale ty radsej zomna spravis toho zleho nie seba,nepozeras sa na priciny ty vidis len dosledky a v tom je cely problem, ze sama seba nevidis v zlom svetle a asi nedokazes rozoznavat co je ok a co nie,,este pred troma rokmi som ti povedal zda sa mi ze si pripustas ludi moc k telu ,zmenila si sa?? nie,,,co spravila tvoja kolegyna ked k nej prisiel manazer v byvalej robote a povedal jej ukaz cecky? dala mu najavo ze sa jej to nepaci a mala pokoj a co si urobila ty?? si sa smejkala ze ake fory o tvojej vagine to hadze ten manazer,,a to ako co raz pojdeme do restauracie na obed a tvoj byvaly kolega ktori tam bude robit casnika sa ta pri objednavani opyta ze ci si este stale holis piču?? no to ja neviem ale taketo spravanie by sa nepáčilo asi nikomu a problem je ten že ked ti to poviem tak nemáš zaujem sa menit,,skoncil som nebudem sem uz prispievat radsej lebo to je nekonecny pribeh.keby si priznala chybu a vedela robit kompromisy tak by sa tu neviedli tieto obsiahle trapne debaty asi tak.

chudera

Jasne nasilie zacalo z mojej strany. Ok nemam problem priznat ze fyzicky to tak bolo. Ale ja by som to nerobila len tak. Idiot sa totizto posadil predomna ja som lezala na gauci a on do mna hustil 15 minut ty stetka, ty spina, ty nula,ty chudera. Co by jste robili na vasom mieste. Keby clovek ktoreho lubite a vie ze jste robili na private cize ziadne tajomstva, vas zacne urazat a ponizovat a to uz po tom co jste uz rok z privatu vonku. Iba aby si dokazal aky je pan...s autom? Ze on a a ja b. Haha moje slova. Viete zijeme v zahranici ale máme tolko mesacnych platieb ze poviem pravdu neostane nam ani koruna a ja mám takeho partnera ktory by chcel jaguara alebo land rovera za ok 1000£ s motorom 4.2 a pripominam ze teraz máme 2.0 liter a benzin mesacnbe nas stoji 200£. Viete a dalsi prolem je to ze to to dieta ktore ma 28 rokov bohuzial necjapemon je schopny kupit si cokolvek a potom ked vam chybaju peniaze na seky tak vam nadava a robi cirkusy s vami doma lebo sa nemate pebniaze. A to ze sa tu navzajom urazame pred vsetkymi. Nebola som taka ale som nutena sa menit. Moj partner ma totiz na to taky nazor ze sa nemate pretvarovat pred nikym. To znamena ze ked pojdete po ulici a nahodou nastane hadka tak necakat domov ale hned aj keby slo okolo vas 50 ludi treba zacat na chodniku nadava a este by povedal sal a co nech vidia. Tak sa maju veci. A ty ich tu prestan ojebavat

Maoam

mozno pracuju na zmeny, to je v mnohych povolaniach tak, takze mozno maju poobednu, nocnu ALEBO den volna :D

nemyslim, ze to pise jedna osoba, lebo napisat za minutu tak dlhy prispevok, to nedokaze ani clovek s vybornymi strojopisnymi schopnostami

hlupatema

A to, akoze su obaja nezamestnani a byvaju spolu? To usudzujem z toho ze aj teraz, ked je vacsina ludi v praci oni pisu z rovnakej IP. Takze, iba ak su obaja doma zavreti zase kazdy vo svojej izbe :D.
Podme hlasovat :D. Kto je za to, ze to pise jeden clovek ??

mick fox

fyzicky silnejsia neviem ale myslim ze priblizne rovnako to moze byt co sa tyka tej fyzickej sily,,to ked kamos sa s nou pretlacal ci to robil tak len kukal jak chuj ze co to je tolko sily v zene.asi tak.

mick fox

to ze jej niekedy poviem ze je psychicky chore a podobne narazky? a co by ste si mysleli vy ked je niekto mily,laskavy a prijemny a za dva dni uplne z nicoho nic bez podnetu bez nicoho vstane z postele ako iny clovek? ved ked som ju spoznal tak brala nejake tabletky co mala predpisane od doktorky vraj proti afresivite alebo co volalo sa to Rudotel, a po dvoch rokoch ked prisli jej rodicia do anglicka zrazu jej mama dala nejake tabletky ze to ti posiela obvodna doktorka na ukludnenie ci proti bolesti tak ona to zahodila,tak co si mam teda mysliet ze naozaj ma nejaku psychicku chorobu alebo co? ked ma zenske problemy tak jej poviem ze chod na vysetrenie ku gynekologovy ak nie cez statnu tak si zaplat sukromneho este aj kvoli tomuto sa pohadame lebo ja ju nutim niekam ist,,dva ci tri roky neni v poriadku co sa tyka zenskych veci este u gynekologa nebola,tak potom ako co tu riesime?raz varila veceru pre hosti,cakali sme navstevu a varila to zle tak som jej len normalne poradil ze nech vyberie maso lebo sa roztvari,odtrhne od kosti a bude to vsetko plavat ropzdrobene v perkelte a bude z toho maglajz este aj vtedy som bol zli lebo na hu hulakam a neviem co vsetko,,ja si myslim ze hovorim dost potichu na to aby mi niekto mohol povedat ze hulakal a ked hulakam tak je to pocut lenze ja hulakam nonstop asi,,dalsi priklad - dva tyzdne mala nieco zaplatit - tak sa jej pytam po dvoch tyzdnoch pocuj tam mas cislo preco tam nezavolas uz je tomu dva tyzdne,zrazu cirkus lebo ja som nervozny,,pretoze jej sa to dotklo,ona mi pritom veci podobneho typu hovorim nonstop a zrazu z toho hadka neni,nehovoriac o tom ze ona na rozdiel odomna vsetko okomentuje ale takym sposobom ze neviem ci sa mam na tom smiat alebo plakat,,priklad?? keby bola v novom case hola zena vyfotena tak normalne musim rozmyslat ci sa mozem na nu poyriet alebo nie co z toho bude, iny problem sa riesi - poviem zajtra zavolam k zverolekarovy namiesto toho ze niekto prikyvne tak povie k tomu milion komentarov a nazorov preco tam nezavolam skor,preco som ta uz nevolal atd vtedy je vsetko ok nikto nemoze povedat nic,,ale ked sa dostane nejaka veta k nej tak je problem,,a vsetko dokola,,to ze som sa jej raz spytal na otazku preco sa holi tam dole vzdy vtedy ked ide do roboty a ked je doma tak sa neholi to sa jej zdalo ako cudna otazka,,,vsetko je pre nu cudne vsetko je pre nu narazka na jej osobu vsetko je pre nu ponizovanie,,tak potom ja naozaj neviem.

chudera

Haha toto je prestne moj partner, ktoreho trapi ze si myslite o nom zle veci. Potrebuje vam vsetko vysvetlit aj ked dost klamlivo len aby jste mu pisali aky je chudacik. Jak to on s takou ako ma moze vydrzat a jak som zla a viete co na tom je? Ze neskor mi zacne vykrikovat ako vsetci pisali jaka som defka a jaka som zla a on je tu stale so mnou a trpi to. A vy mu budete musiet povedat ze je borec. Trapne. Cirkusy za oslovenie sexi lady tu robis minimalne 3 mesiace a teraz tu zvastas o tom ok sak sa nic nedeje ale tak nech jej to aspon do sms nepise. Haha sak on mi tu sms posielal pocas pracovnej doby. Takze ja kedze viem akeho mám doma pretvarku som to mala vymazat. Bol by pokoj.

hlupatema

Podla mna toto bud pise jeden naruseny clovek, alebo ti dvaja sa ku sebe neskutocne hodia. Pretoze, obaja su tak blbi, ze kazdy v inej izbe a pisu na forum, kde sa ohovaraju. To by uz aj clovek uplne hlupy vysiel z izby a pytal sa druheho, ze co to akoze ma znamenat, a bola by hadka, a riesili by to. Za druhe obaja pisu tak neskutocne nudne a dlhe prispevky (obaja nepoznaju ciarky, a iba ta zena pouziva vela bodiek, inak uplne to iste).
Moj nazor je, ze to pise jeden naruseny clovek, ktory by sa mal dat co najskor liecit.
Druha moznost je, ze su obaja podpriemerne inteligentni, co vlastne je aj dost mozne, kedze ona je stetka..To by zena co ma rozum nikdy nerobila.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory - Fórum - ZDRAVIE.sk