Kozmetické štetce kde kupiť?

Príspevok v téme: Kozmetické štetce kde kupiť?
Annie.S

ahojte, potrebujem radu ohľadom štetcov na MAKEUP, očne tiene, a toto všetko.. viete ak si pustíte nejake video, o líčení , a líčia s tými štetcami, ..ja sa líčim tými šmejdmi za pár centov.. čo zväčša je len na očne tiene.. už to sledujem dlhšie, ale nejako som na to nenatrafila...

dnes som bola v PUPE, mali ich tam všetky, ale najlacnejší 12 €.. no neviem, zdá sa mi to moc, ako to vlastne je? všade su take ceny? a ak nie tak kde? a ak aj áno, tak mi povedzte kde by som to mohla kupiť okrem pupy?
...............................................................................

ZDRAVIE.sk odporúča:
Oči ako topmodelka: Pošlite nevzhľadné vačky kadeľahšie!
Celý článok na www.zdravie.sk

helkagalova

tiež používam da vinci, naozaj sa ti oplatí do nich investovať, ja som si ich objednala z notino a fakt sú kvalitné, nevypadávajú mi z nich ani štetinky, predtým som mala brushart tie boli tiež super ak hladáš niečo lacnejšie.

valeryxmr

neviem koľko si ochotná dať za poriadny štetec na púder, ale mne z lacných vypadávali štetiny a teraz mám tento a je fajn www.notino.cz

fajnovabbbuu

ked uz kvalitne a spickove stetce, tak urcite da vinci, vyrabaju ich rucne v nemecku a nie v cine ako zoeva, tu plati 100% kvalita a cena je len o par eur vyssia ako u "plastovych" real techniques... mam ich uz roky priamo z nemecka a nemam im co vytknut :D

odpovedam

celé sady štetcov za naozaj dobré ceny majú na samoopalovacisvet v kategorii doplnky -odkaz odstránený- Ja ich mám už niekoľko mesiacov a maximalna spokojnost

Esteenova456

Ked chces stece na dlhodobe pouzivanie, urcite by som zvolila prirodne stetiny, ktore su makke, pruzne a poddajne... S takymito stetcami je licenie jedna basen :) skus napr. Davinci, kupis na www.beautyday.sk alebo na kozmetickestetce.sk. Obdobnu kvalitu maju aj stetce petrlukes.com.