Kozmetické štetce kde kupiť?

Príspevok v téme: Kozmetické štetce kde kupiť?
Annie.S

ahojte, potrebujem radu ohľadom štetcov na MAKEUP, očne tiene, a toto všetko.. viete ak si pustíte nejake video, o líčení , a líčia s tými štetcami, ..ja sa líčim tými šmejdmi za pár centov.. čo zväčša je len na očne tiene.. už to sledujem dlhšie, ale nejako som na to nenatrafila...

dnes som bola v PUPE, mali ich tam všetky, ale najlacnejší 12 €.. no neviem, zdá sa mi to moc, ako to vlastne je? všade su take ceny? a ak nie tak kde? a ak aj áno, tak mi povedzte kde by som to mohla kupiť okrem pupy?
...............................................................................

ZDRAVIE.sk odporúča:
Oči ako topmodelka: Pošlite nevzhľadné vačky kadeľahšie!
Celý článok na www.zdravie.sk

cry2

Ahoj. Ja som cez víkend dostala k narodeninám štetec od Sephora- na tekutý make-up, má aj púzdro na ochranu štetiniek, farba štetca ružovo- čierny. Som maximálne spokojná. Aj so štetinkami, make-up sa perfektne nanáša.

zuska-bluzka

ja som si kúpila z pupy štetec za 15 euro a stojí za starú belu... horší štetec som ešte nemala, ešte aj tie úplne lacné sú lepšie ako toto...
keď si pozrieš niekoľko videí na youtube tak dosť báb používa elf štetce, ktoré sú fajn a za pomerne prijateľné ceny (myslím, že začínajú od 2 eur)a dajú sa kúpiť aj cez slovenský eshop ;)

Zuzuľka 43

Odporúčam skúsiť štetce značky PetraLovelyHair, majú aj sady na oči, ale aj štetec na makeup a sú za super cenu. Ja ich mám a nemenila by som. Kúpila som na www.romiebeauty.sk

debra

vyborne stetce ma firma zoeva, krasne jemne, huste a za dobre ceny, maju aj internetovy odchod a kamenny obchod v pezinku myslim...

kaciatko_7

izabelka nie iba na nete sa dajú kúpiť, ale sú dobre hlavne pomerom cena-kvalita... samozrejme, že sú aj lepšie, ale ja som spokojná aj týmito