Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Granule - ano ci nie

Veronika_27

Deria,
myslela som to skôr tak, že náhodne ti vyberiem dvoch odborníkov a aká je pravdepodobnosť, že obidvaja budú mať rovnaký názor? :)

Deria

nie, to nie je vec pohladu, to su fakty, pretoze vieme, ze aj v granuliach je rozdiel a neplati, co komu vyhovuje. ak mam stareho alebo choreho psa, tak hlavne nekvalitnymi granulami mu mozem jeho zdravotny stav len zhorsit a naopak, zdravou stravou podporujem jeho uzdravenie. tak preco chorobam radsej nepredchadzat? ach jo,take iste chyby robime my ludia aj vo vlastnych jedalnickoch.:) faktom zostava, ze ak sa niekto sam nezdravo stravuje, nemozeme od neho ocakavat, ze bude zdravo zivit svojho psa.

lost

no ano, lebo na fore citam ze "XYZ prehana mojho psa, je tu hnus" a hned prispevok podtym "XYZ mi upravilo hnacku psa po granulach ABC"
cize komu co sadne :)
mna ale stve a irituje to, ze tie granule su lost cost. mali by robit granule money no object, pre ludi co si cenia psov velmi velmi :D

Veronika_27

Takú jednoznačnú odpoveď ti nikto nedá :) Je to vecou pohľadu, komu čo viac vyhovuje :) ako píšeš, vždy budú zástancovia za a proti

lost

no ved ja ze prideme na konecnu odpoved ci granule alebo nie :D tj. ak ano, ktore su dokonale :) ale zatial sme tak daleko este asi nedospeli v tejto teme :)

Veronika_27

Lost :D konečne... a vlastne o to tu išlo, povedať svoj názor na granule :) neviem či sa téma skončila skoro ale asi ľudia z fóra, čo sa týmto zaoberajú asi všetci povedali svoj názor, čo viac to do mili detailov rozoberať? :)

lost

jasne, chapem :)
i ked ono tema skoncila uz dost skoro (ako kazda ina :D ), ked sa ludia roztrhli na za granule a proti granule..
ja ze uz zazvonilo a mozeme mat prestavku :D
ale ok, tak nech je to uz k teme :)
"nie som za granule" k teme odomna :P :)

Veronika_27

Milý lost,
nie v zlom, ale tieto príspevky majú byť k téme, a v budúcnosti by mali niekomu pomôcť pri rozhodovaní sa, ale tieto tvoje posledné príspevky sú strašne off topic.

Čo si nezaložíš vlastnú tému, kde môžeš rozoberať hoci aj tvoj strojopis?

Alebo si vymeňte kontakt na sociálnu sieť, skype a podobne, kde si môžte pokecať o hocičom sa vám bude páčiť :)

Nie v zlom, ale príspevky tu ľudia zakladajú na určitú tému preto, že sa chcú na tú tému aj NIEČO dozvedieť...

mellisa

Tak sa maj lost, idem už spať, dúfam, že sa mi nebude snívať, že píšem na čas alebo skladám rubikovú, či ako sa volá kocku :DDD To by bol des :DD
Dobrú noc :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Granule - ano ci nie - Fórum - ZDRAVIE.sk