Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Granule - ano ci nie

lost

no to hej, a ked si predstavim ze k rychlym prstom treba aj rychlu hlavu na vyriesenie hlavolamu tak to je uz ineee :D

mellisa

Nó, šikovní sú, to sa musí uznať. Tie prsty ich behajú ako keď pavúk tká pavučinu v zrýchlenej verzií :D

lost

inac co pozeram tieto rekordy, ze kto co dokazal za aky cas, a napr pozeram na : www.youtube.com alebo 2x2 co som skusal online ale neslo mi to a on nepotrebuje ani sekundu :D www.youtube.com

tak ale kolko tisic hodin umorneho trenovania za tym moze byt, to uz netusim :)

lost

hm, tak ak s mozno 5 prstami sa da 350, co by sa dalo s 10? , mozno 700? :D

The fastest typing speed ever, 216 words in one minute, was achieved by Stella Pajunas in 1946

As of 2005, writer Barbara Blackburn..has maintained 150 wpm for 50 minutes...peak speed of 212 wpm.

waaau :)

The common conversion factor between WPM and CPM is 5.

sialene, cize 750 pocas 50 minut, to musi mat inak rychle prsty :)

zaujimalo by ma, ako rychlo dokaze po rokoch strojopisu pisat pisane/rucne..

mellisa

Ha, si mi pripomenul hodiny strojopisu na strednej a tie tzv. cvičné diktáty na rýchlosť, to bola tréma.....

lost

ach jaj, to je nanic :D

Words per minute (WPM) 72
Keystrokes 369
(361 | 8)
Correct words 70
Wrong words 2
You are better than 84.86% of all users (position 10935 of 72215 - last 24 hours)

este vyssie to je tazke, este s pocuvanim hudby a pololezmo to nejde :D asi odidem "na vrchole" :D ale zaujimava hracka, asi sa nebudem nudit nejaky cas :) dik :D (nenasiel by som to nebyt tvojho komentu..)

lost

aaahahaha,,

Words per minute (WPM) 70
Keystrokes 354
(350 | 4)
Correct words 67
Wrong words 1
You are better than 83.4% of all users (position 11990 of 72208 - last 24 hours)

to by ma zaujimalo, kolko maji ti nad 90% :D

lost

no to hej, ono su nejake, lenze neviem ci mu sadnu, ci ich bude chciet :)
raz som skusil take, ale asi su nedobre, prilis lacne alebo co, chodil v tom ako keby bol na Mesiaci alebo co :)

lost

10fastfingers.com

Words per minute (WPM) 60
Keystrokes 300
(300 | 0)
Correct words 56
Wrong words 0
You are better than 76.07% of all users (position 17273 of 72194 - last 24 hours)

aaaa, 300, no nic moc :D ale to opisovanie je tazsie ako pisanie vlastnych myslienok a hlavne take krkolomne slova ako flight right :D ale to nemam 10 prstov na pisanie, nie ze by mi chybali, ale nikdy som sa tona strojopise nenaucil :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Granule - ano ci nie - Fórum - ZDRAVIE.sk