Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing v nose

twiiity

Ahoj. Ja mam piercing v nose uz tri roky. Dala som si ho nastrelit,nie prepichnut. A bolelo ma to riadne. Fakt velmi a dost mi to krvacalo. Ale to asi preto,lebo ako mi to nastrelila, tak mne ta nausnica narazila na vnutornu stranu nosa a pustila sa mi krv, ani ona nechapala, ze take sa nestava heh,ze by to tak krvacalo. Inak mna to ale mohlo tak boliet aj preto, lebo mi s najvacsou pravdepodobnostou trafila nerv, pretoze ma to boli doteraz. Nie stale, len ked ho chcem vytiahnut alebo dat nazad, tak musim opatrne, lebo je to take citlive. Preto si myslim, ze ze mi to ide akurat cez nejaky nerv. Ale inak pohoda. Mne sa to paci stale, ale musim uznat, za vo vela veciach je to aj neprakticke. V com vsetkom, to clovek zisti az ked to ma:-) ale je to viacmenej len o zvyku;-)

kasandra

No ako potom smrkáte, keď máte nádchu? Či to sa dá vybrať? :)
Inak, na mňa ľudia s piercingom v nose pôsobia ako také s prepáčením "kravy".

Nela41

Ja som ho mala a radím ti NEDAVAJ SI HO!!! Nešpať si nos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nebolí to, a Izabelka_MT to zabila keď napísala, že aké sme smiešne popritom sama ho nemá. Bolelo to trochu keď som zívala alebo kýchala ale nebolo to nič strašné.. Lenže ono sa ti to raz prestane páčiť, možno za mesiac možno za rokov, ale raz určite a ja mám na nose po tom jazvu, ktorá úplne kazí dojem z mojej tváre! Musím ísť na chirurgiu si s tým dať niečo urobiť. Fakt kašli na to, je to zbytočnosť a aj keď si myslíš, že je to pekné raz ťa to na 100000000% prejde

Elka

Ste zlaté baby,mne sa to fest páči,aj keď už sú v móde piercing do jazyka,nad peru,obočie a všade inde ale pre mňa je nos TOP ! Tam sa mi to najviac páči a myslím,že je to tam aj najkrajšie :)

Nik2

Chcem vám povedať že čo sa týka toho plakania, nieje to tak ako si myslíte. Či chcete,či nie, po prepichnutí sa vám vyroní slza :D V nose sú nervy ktoré to zapríčinia. (neodporúčam nastrelovanie, hrozia infekcie a kvalitnejšie to bude s ihlou)

Nik2

Mám piercing v nose už rok, a začneme s tým, že to nebolelo :) Proste, bolo to obyčajné prepichnutie, cítila som ako ihla prešla mojim nosom. Bolo to ako injekcia. Nič strašné. Čakala som niečo horšie keďže je to chrupavka. :) A tí čo to tak strašne chcú, jedna rada: kašlite na to či to bude bolieť, choďte si za tým čo chcete a nevnímajte všetko čo sa okolo toho deje. Bude to stáť za to :)

Elka

Ďakujem za všetky názory,v sobotu sa ide na vec,tak držte palce,určite vám napíšem ako to prebiehalo a či to bolelo :D

lost

To je nahoda, prave som videl dokument kde davali piercing do nosa diviakovy :D Ze aby nerozryval zahradu :) Robili to v spanku, neviem ale ako s ludmi ;)

thatiank_aa

Ahoj,
odporúčam prepich, pretože sa robí sterilnou ihlou. Nos je hrubší, bude to troška bolieť, ale nič, čo by sa nedalo prežiť.
Pozor na prestrelenie, prestrelovacia ihla sa nedá dobre vysterilizovať, čiže je tam vysoké riziko hepatitídy.