Čo by ste chceli stihnúť do 21.12. 2012?

Maoam

Lost, aku znacku laptopu mi odporucas? Po Vianociach pojdu ceny dole a je to na 99,9% ze chcem kupit, potrebujem dost velky monitor, nehram ziadne PC-hry, cize potrebujem ho vlastne na rychly internet, dobru pracu ohladne dokumentacie, stahovanie a pozeranie filmov, videi, cize klasika + praca.
No a ten dobry monitor je pre mna podstatny a udajne, ako mi znamy tvrdil, by bolo lepsie, keby som nebrala s Windows8 ale s Linuxom (dufam, ze som to spravne napisala).
Napis mi znacky, ktore su OK. Dikes!

Maoam

Lost, tu ludia nakupuju ako zmyslov zbaveni :DDD. Hlavne elektronika (nr.1), oblecenie, parfemy, bohatsi investuju do elektroaut ;D.

lost

Ja sa tesim na januar, preotze kazdy preflakal peniaze a ten kto tomu neuveril ale setril bude mat navrch :D

Ale je stale dost volnych dovoleniek, cize podla mna ludia ani nedokazu pohnut trhom, cize nikto tomu neveri..

Ak by tomu verili, trhy by sa urcite pohli aspon trochu.. (viac by minali a nebolo by dost tovaru/sluzieb)..

Leila1223

keby ten koniec sveta bol na 100 % tak urcite by som chcela povedať osobe kt. tajne milujem, ze ju lúbim. Aj ked by som to nedokázala. Velmi sa ho hanbím:)

MrGameCams

Takze moj zoznam
Pretiahnut Tori Black
Pretiahnut Kayden Kross
Zarobit 100000ee
a nasledne ich utratit
umret so splnenymi snami....

Meretseger

Vskutku tomu neverím, ale rada by som dohrala ešte aspoň jeden diel Tomb Raidera a urobila prvú skúšku, len pre ten pocit :D