Čo by ste chceli stihnúť do 21.12. 2012?

Melissa :)

Ale prosím vás ja na takéto veci neverím. Podľa mňa koniec sveta nepríde zo dňa na deň :) Veď niečo tomu musí predchádzať. Nehovorím keby sa prejavujú nejaké extrémne zmeny počasia, alebo by vedci vedeli, že sa sem blíži nejaký meteorit... Ale veď tornáda, povodne, búrky a neviem čo ešte všetko tu boli odjakživa :) Ale keby už ten koniec sveta mal prísť tak by som jednoznačne chcela stihnúť Niagarské vodopády, ísť do Číny a niekde na dovolenku pri more :) Síce to už všetko nestihnem ale čo už :) Za svoj život som toho už veľa stihla :)) Ale aj tak na koniec sveta neverím ;) :) :)

Maoam

dovcu, lebo tento rok som ziadnu nestihla

ale aj tak s koncom sveta tak skoro nepocitam, vidiac postu na mojom stole, ani nikto z danych institucii...:DDD

Slecna A.

prist vlakom domov a potom mi je jedno, co bude...
Neviem nakolko veris "koncu sveta", ale ak tomu veris, tak sa skus zamysliet, ze cely tento booom je uplny nezmysel...Ludia sa hromadne zabijaju, lebo ma prist koniec sveta, stahuju sa kdesi do hor, davaju si zbohom medzi sebou :D Skor sa na Slovensku treba pripravit na neustale sa zhorsujucu ekonomicku situaciu (aj ked neviem, ci mozme este hlbsie padnut...)

Iba Katka

Nič neplánujem stíhať, veci čo by som chcela by som stihnúť nestihla (založenie rodiny a pod) a aj keby som nad tým uvažovala už pred rokom, bola by to hlúposť (otehotnieť len preto, aby som to stihla do konca sveta? :D )