Skusenosti s uzivanim Arketisu na PP, depresie, uzkost

arketis

ja zacinam len, prvy tyzden teraz beriem rano polku 10mg...a mam uz nabehnut na celu tabletku cize 20mg na rano..uz teraz sa citim kadejako tak mam obavy este zvysovat davku...mam uzkost, PP a depresie,ale je pravda, ze uz po tomto tyzdni sice depresie sa nezlepsuje ale uzkost a PP je lepsie ako bolo...

drobeeec

Beriem 20 mg tabletku...ráno po raňajkách...ale brala som už aj polku tabletky (10 mg dávku)...ale prišlo zase na mna kus obdobie depresií tak zase celú...a vy akú dávku?

arketis

dakujem za odpoved..ja sa citim ako opita, dkonca mi trpnu zuby akokeby ma boleli.aku davkus beriete? a rano alebo vecer? ja rano

drobeeec

Zdravím, Arketis beriem 3 roky...prvé dva týždne, som mávala v noci stavy, že keď som išla napr. na WC v noci, všetko sa mi točilo, rozmazávalo...pribrala som 10 kg...ale ja som z depresií a úzkosti aj veľmi schudla, takže sa mi to v priebehu 2 mesiacov navrátilo...ešte som pol roka mala problém pri močení (nie úplne vždy)- pocit, že vám treba cikať, ale nevedela som, nevedela som sa uvolniť akoby...ale prešlo to všetko...ale musím povedať, že po týždni sa moje problémy čo sa týkalo úzkostí a depresií zmiernili a preto som tieto vedľajšie účinky nebrala zaťažko.