Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stŕpnutie ruky.

Príspevok v téme: Stŕpnutie ruky.
martin20636

Zdravým dneska som bol v posilke (chodím pravidelne) a cvičil som ramená nohy a predlaktie všetko bolo v pohode až po tom čo som prišiel domov a ľahol som si a pozeral som film. Začala mi tŕpnuť ruka hlavne dľan (neležal som na nej ani som ju nemal hore zdvihnutú) po chvíli mi to prestalo ale do 1 hodiny mi už stŕpla už asi cca 5 krát. Je to normálne? Čo mám spraviť aby mi prestala ruka tŕpnuť? Ďakujem.

j19

Moja mama ma strpnute obidve ruky už pol roka a už nehybe prstami ani zapastim,diagnózy aj tri.Karpalny tunel,zapal sliach,suddecov syndrom.Chirurgovia chcu operovat karp..tunel,ortopedi fixovat a v ziadnom pripade neoperovat a podavat NSA,na sudsuddecov syndrom treba dlhodobe rehabilitacie.Nikto nam vlastne nepomohol à zodpovedne nerozhodol,co vlastne jej naozaj je,ako urcite dalej postupovat.Ruky ma trvalo strpnute az po lakte.Skus ist najprv k neurologovi.Mama uz nevie co dalej ,ak viete niekto poradit,napiste.Vdaka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stŕpnutie ruky. - Fórum - ZDRAVIE.sk